Třebíč – Benátky n/J 1:2 (1:2 po s.n.) | Motor ČB – Slavia 4:2 (kon.) | Kadaň – Prostějov 3:2 (2:0 po s.n.)
Šumperk – Havířov 4:2 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 2:6 (kon.) | Most – Kladno 0:3 (kon.)
Jihlava – Přerov 3:1 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
HC Slavia Praha
Sobota 05.12.2015, 17:00 • Budvar aréna • Chance liga • 30. kolo

59:55
    Žiga Pavlín (SLA) – 10 minut za nesportovní chování.

50:21
    Žiga Pavlín (SLA) – 2 minuty za držení. Po sérii menších faulíků rozhodčí už vylučuje. Motor může jít poprvé v zápase do vedení.

47:17
    Josef Straka (CEB) – 2 minuty za nafilmovaný pád. Angel Krstev (SLA) – 2 minuty za vražení na hrazení. Hostující bek fauloval Straku, který ho poté po odpískání zbytečně podtrhl. Hraje se 4 na 4.

38:13
    Žiga Pavlín (SLA) – 2 minuty za hákování. Ideální příležitost pro Motor jít poprvé v zápase do vedení v přesilovce před koncem druhé části.

29:43
    Nathan Robinson (SLA) – 2 minuty za hrubost. Hloupé oplácení slávistického útočníka znamená možnost pro Motor vyrovnat.

27:37
    Michal Chovan (CEB) – 2 minuty za podražení. Zbytečný faul domácího forvarda nabízí Slavii druhou početní výhodu a pokračování náporu.

24:41
    Josef Mikyska (CEB) – 2 minuty za sekání. Při metru sudího Doležala je to hodně přísné vyloučení a brzdí nápor Jihočechů. Hosté budou hrát první početní výhodu.

14:58
    Ronald Knot (SLA) – 2 minuty za vysokou hůl. Pro Motor je tu první přesilovka utkání.

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 18. Pajič (Chovan), 34. Nouza (Kolmann), 56. Kuchejda (Babka, Zíb), 60. Nouza – 1. Vas (Čermák), 27. Kašpařík (Vas, Robinson)

Banes Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Mucha, Kolmann, Suchánek, Zíb, Bohunický, Žovinec – L. Květoň, Pajič, Chovan – Nouza, Straka, M. Heřman – Kuchejda, Mikyska, Švihálek – Žálčík, Babka, Přibyl.
    HC Slavia Praha: Hylák (Král) – Kolařík, A. Růžička, Hraško, Pavlín, Krstev, Knot, Andrlík – Bahenský, Mikulík, D. Hruška – Robinson, Vas, Čermák – Kubica, Kašpařík, Micka – Jiránek, Šafránek, Nestrašil.

Rozhodčí: Doležal – Čížek, Křivohlavý.

Diváci: 6421 (vyprodáno)