Real Sociedad – Eibar 2:1 (kon.) | Villarreal – Rayo Vallecano 2:1 (kon.) | Gijón – Las Palmas 3:1 (kon.)
Ath. Bilbao – Malaga 0:0 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
2:1 (1:1)
SD Eibar
Neděle 06.12.2015, 12:00 • Estadio Municipal de Anoeta (Donostia-San Sebastián) • Španělská LaLiga • 14. kolo

Real Sociedad zvládl domácí zápas, který vyvrcholil až v poslední minutě základní hrací doby. San Sebastian byl více u míče a favorita duelu přehrával. Naopak Eibar zakončil jen jeden pokus mezi tři tyče a to stačilo na jedinou branku. Oba celky předvedly pěkný fotbal, ale radovat se mohl jen jeden z týmů. (13:52:58)

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Sergi Enrich (SD Eibar).

90+3
    Žlutou kartu dostává Asier Illarramendi (Real Sociedad San Sebastian).

90+2
    Nastavují se tři minuty a u balónu jsou stále hráči Realu Sociedad San Sebastian.
    90. Imanol AGIRRETXE - 2:1

90
    Real Sociedad právě vstřelil branku!
    Tak to je šok pro hostující tým! Přizvednutý míč tečoval před brankářem Bruma, jehož teč se dostala před odkrytou branku a IMANOL AGIRRETXE měl už jednoduchou úlohu.

89
    O dalekonosnou ránu se pokusil Jonathas, jehož pokus vyrazil brankář do strany, kam dobíhal tísněný Agirretxe, jenž neposlal míč do prostoru tří tyčí!

88
    Real Sociedad San Sebastian je více u balónu, ale hostující tým se zatím velmi dobře brání.

87
    Po pěkné individuální akci spoluhráče se k zakončení dostal Jonathas, který míč netrefil optimálně a střela neměla razanci.

85
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Adrián González, přichází Iván Ramis.

84
    Tlak domácího celku je na chvíli u konce, jelikož hlavní sudí viděl faul hráče San Sebastianu.

83
    Zpoza pokutového území vystřelil Canales, jenže jeho pokus mířil do míst, kde stál hostující gólman.

82
    V posledních minutách Real Sociedad San Sebastian je aktivnější a pokud si někdo zaslouží vyhrát, je to právě domácí celek.

81
    San Sebastian okupuje pokutové území soupeře, ale následný centrovaný míč je bez problémů odvrácený.

80
    Do konce normální hrací doby schází posledních deset minut. Hostující tým se hnal do útoku, který je zastavený u rohového praporku útočným faulem.

78
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Mikel González, přichází Carlos Martínez.

76
    Ostrý zákrok předvedl Mikel González, který skluzem trefil soupeře, ale žádné karetní napomenutí neuvidí.