Arouca – Boavista 3:2 (kon.) | Estoril – Nacional 1:1 (kon.) | União Madeira – Tondela 2:0 (kon.)
Moreirense – Braga 0:0 (kon.)
Moreirense FC
0:0 (0:0)
SC Braga
Neděle 06.12.2015, 18:00 • Comendador Joaquim de Almeida Freitas (kapacita: 6153 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 12. kolo

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 5:10. Střely mimo: 1:5. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 20:10. (20:05:08)

A je tu konec. Zapas s celkem překvapivým výsledkem, kdy předzápasový favorit Braga pouze remizuje s domácími Moreirense. Pro domácí, kteří ustáli obrovský tlak v prvním poločase, byla druhá půle skoro procházkou růžovým sadem. Při několika šancích spoluhráče zaskočil výborný Stefanovič. Pro Bragu je to tak další selhání v ligovém ročníku a odstup od prvních příček se znovu navýší. Z tohoto zápasu je to ode mě vše, přeji hezký zbytek večera.

90+4

90+2
    Braga se pokouší o rozhodující akci, žel bez úspěchu.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Domácí se snažili o ohrožení branky Bragy, stopeři hostů však rozhodující přihrávku vystihli.

87
    Flipe Augusto dostává žlutou kartu za pošťuchování při rozehrávání přímého kopu.

85
    Joao Palhinha dostává od sudího Machada žlutou kartu za ostrý zákrok.

82
    Hosté se snaží na hřišti něco změnit. Dvě střídání v 82. minutě:Rafa je nahrazen Aaronem Niguezem, za Alana naskakuje Pedro Santos.

78
    Braga se snaží strhnout zápas na svoji stranu, jenomže domácí vytvořili obranný val před vápnem. Braga se vždy nedostane dál než na hranici velkého brankviště

75
    Poslední střídání na straně domácích přichází právě teď. Fati je střídán Andre Fontesem.

71
    Stojilkoviče na hřišti střídá Rui Fonte. Zároveň střídají i domácí, Iuriho Madeirose nahrazuje Luiz Carlos.

67
    Stefanovič zůstává ležet na trávníku, po krátkém ošetření se rozběhává a vypadá již v pořádku.

66
    Martins se dostal ke střele, výborný zákrok však předvedl Kritciuk.

64
    Enca Fati obdržel první žlutou kartu v zápase po skluzu na unikajícího Hassana.
    62. Rafa (BRG)

62
    Po nepřesnosti se dostal k míči Rafa, ale jeho střela mířící mezi nohy Stefanoviči za čáru neprošla.
    60. Alan (BRG)

60
    Alan hezkou střelou mířil do oblasti levé šibenice, Stefanovič konečky prstů ránu vystihl a odvrací míč ke stoperům Morereinse.