Technika Brno – Nový Jičín 7:0 (kon.) | SK Karviná – Vsetín 1:10 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 2:3 (kon.)
Frýdek-M. – Opava 6:0 (kon.) | Kopřivnice – Mor. Budějovice 3:9 (kon.) | Břeclav – Val. Meziříčí 4:1 (kon.)
Klášterec nO – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Řisuty – Vrchlabí 3:2 (po pr.) | Děčín – Jablonec n/N 2:5 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
2:3 (2:0, 0:2, 0:1)
SHK Drtiči Hodonín
Středa 09.12.2015, 18:00 • RT TORAX ARENA • 2. liga skupina Východ • 25. kolo

Je tu konec zápasu, který nakonec přinesl výhru hostů v poměru 3:2. Hosté závěr dohrávali ve čtyřech, přesto mohli dát ještě jeden gól do prázdné brány. Puk se však zastavil na tyči a utkání tak skončilo jednobrankovým rozdílem. (20:12:02)

59:13
    Oddechový čas si berou nyní také hosté.

58:22
    Domácí si vzali oddechový čas, po kterém budou hrát power play.

51:34
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Hostům se podařilo dokonat obrat v zápase, když se prosadil PETR PEŠ. Asistence: Martin Špok, Zdeněk Jurásek.

48:41
    Peslar vyloučen za pád pod nohy.

42:54

42:00
    I když je Poruba v početní výhodě, nemůže se dostat přes útočnou modrou.

41:13

40:54
    Mikeska dostává dvě minuty za hákování. Síly se na ledě na pár vteřin vyrovnají.

40:01

Co jsme po první periodě věštili se i stalo. Hodonín byl aktivní a to dělalo Porubským problémy. Trpělivou hrou Drtiči stav utkání srovnali a protože se po vyrovnaném hracím čase druhé třetiny neujal ani jeden ze soupeřů vedení, bude o vítězi rozhodovat třetina třetí.

Sledujte s námi dále toto atraktivní utkání, kde jde oběma týmům o třetí příčku a výrazný posun v tabulkovém vývoji skupiny Východ.

Utkání bude pokračovat asi tak v 19:33

40:00

39:49
    Poruba dostala hru před Kotvana, kde bude asi i ukončena druhá třetina.

39:25
    Těsně před brankou tečuje Peš. Puk však změnil směr jinak, než si hostující útočník přál.

39:13
    Slavík hákoval a Poruba bude hrát oslabení.

38:59
    Špok je neustále vysunutý ve středním pásmu, takže Porubští musí útočit jen ve čtyřech hráčích. Ovšák musí hlídat případný únik.

38:10
    Domácí získali optickou převahu. jen ji nepřetavili ve vedoucí branku.

36:40
    Přečíslení tři na jednoho nevyřešil špatně Ballner, který těsně před brankovištěm nahrál křižně Vaňkovi, který byl však o krok rychlejší a z první trefil už jen boční síť. Následné přesunutí hry před branku nezakončil špatně Rimmel. Kotvan puk ukryl někde ve výstroji.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 5. Stejskal (Ovšák, Seidler), 7. Buček (Seidler, Stejskal) – 22. Špok (Sajdl), 27. Špok (Kučera), 52. Peš (Špok, Jurásek)

HC RT TORAX Poruba 2011: Kubáň (Tihlář) – Slavík, Baca, Buček, Malý, Ovšák, Vajda, Peslar, Šindelář – Kilnar, Chaloupka, Seidler, Stejskal, Vrána, Vaněk, Szajter, Sysala, Zachar, Ballner, Gelnar, Rimmel
    SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Zavadil) – Kolář, Škápik, Pokorný, Nedvěd, Jedlička, Polesný, Mikéska – Charvát, Hložánek, Špok, Kučera, Černohous, Peš, Janás, Kuba, Sajdl, Jurásek, Matula

Rozhodčí: Kika – Axman, Novotný