Qäbälä – FK Krasnodar 0:3 (kon.) | Dortmund – PAOK 0:1 (kon.) | Midtjylland – Club Brugge 1:1 (kon.)
Neapol – Legia 5:2 (kon.) | Rapid – Dinamo Minsk 2:1 (kon.) | Plzeň – Villarreal 3:3 (kon.)
Liberec – Marseille 2:4 (kon.) | Groningen – Braga 0:0 (kon.) | Fenerbahce – Celtic 1:1 (kon.)
Ajax – Molde 1:1 (kon.) | Bordeaux – Kazaň 2:2 (kon.) | Sion – Liverpool 0:0 (kon.)
Dněpropetrovsk – Rosenborg 3:0 (kon.) | Sporting – Besiktas 3:1 (kon.) | Skënderbeu – Lok. Moskva 0:3 (kon.)
Fiorentina – Belenenses 1:0 (kon.) | Lech Poznaň – Basilej 0:1 (kon.) | Anderlecht – Karabach 2:1 (kon.)
Tottenham – Monaco 4:1 (kon.) | APOEL – Sparta 1:3 (kon.) | Asteras – Schalke 0:4 (kon.)
Partizan Bělehrad – Augsburg 1:3 (kon.) | Ath. Bilbao – Alkmaar 2:2 (kon.) | Saint-Étienne – Lazio 1:1 (kon.)
FK Qäbälä
0:3 (0:2)
FK Krasnodar
Čtvrtek 10.12.2015, 19:00 • Bakcell Arena (Baku) [Kapacita: 15 000] • Evropská liga • Skupina C

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:56:28)

Zákroky brankáře: Andrij Dikan – 3

Zákroky brankáře: Andrij Popovič – 4

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes byli jasně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 0:3. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat do 26. minuty, když se dokázal hlavou prosadit Sigurðsson. Na 0:2 poté zvyšoval ve 40. minutě Pereyra. Domácí nezlepšili svou hru ani ve druhém poločase a domácí tak stále přehrávali. Třetí branku do sítě domácích vstřelil v 75. minutě Wánderson. Další branky v tomto utkání už nepadli a hosté si tak připsali do tabulky další tři body a ze skupiny C postupují z první příčky.

Držení míče: 42% – 58%
    Střely celkem: 11 – 16
    Střely na branku: 3 – 7

90+4

90+4
    Mamajev se dostal ke střele z hranice vápna, jeho střelu mířenou do pravé šibenice dokázal Popovič skvělým zákrokem vyrazit do zámezí.

90+3
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště a oba týmy tak zápas už jen dohrávají.

90+2
    Dodo se nyní skvěle dostal s míčem do vápna, následně po jednom ze soubojů upadl, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

88
    Smolov poslal na branku jedovatou střelu z velké dálky, Popovič s ní měl co dělat, nakonec však míč dokázal vyrazit mimo tři tyče.

87
    Dodo byl nyní faulován zhruba třicet metrů od branky soupeře a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.

86
    Antonov napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho jedovatou střelu dokázal Dikan skvěle vyrazit nad branku!

85
    Gazinskij napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho pokus však dokázal zablokovat jeden z obránců.

84
    Ricardinho poslal do vápna centr z levé strany, míč se však dostal ve vápně pouze na hlavu jednoho z obránců, a ten ho následně poslal mimo vápno.

83
    Hosté nyní kombinují s míčem na vlastní polovině, ale dopředu se příliš neženou.

81
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

79
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

Martin Penker

Branky: 26. R. Sigurðsson (Pereyra), 40. Pereyra (Kaboré), 75. Wánderson (Laborde)

Karty:   24. Dodô (QAB) – 9. Kaboré (KRS)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 7:15.
    FK Qäbälä: Popovič – Dašdemirov, Stanković, Rafael, Ricardinho – Meza, Gaj (77. R.A. Sadygov) – Dodô (C), Pereyra (61. Zec), Zenjov (57. Zargarov) – Antonov.
    Náhradníci: Pietrzkiewicz – Abbasov, Camalov, R.A. Sadygov, Vernydub, Zargarov, Zec.

FK Krasnodar: Dikan – V. Kalešin (65. Laborde), R. Sigurðsson, Granqvist (C), Petrov – Pereyra (69. Gazinskij), Kaboré, Achmedov – Mamajev, Wánderson (77. Smolov), Joãozinho.
    Náhradníci: Kočenkov – Baťutin, Gazinskij, Laborde, Smolov, S. Strandberg, Komličenko.

Rozhodčí: Kovacs – Nagy, Marinescu – Artene (všichni Rumunsko)