Chabarovsk – Omsk 2:4 (kon.) | Vladivostok – Barys 6:3 (kon.) | N.Novgorod – CSKA Moskva 0:3 (kon.)
Čerepovec – Minsk 0:5 (kon.) | Dynamo Moskva – Toljatti 1:2 (0:1 po s.n.) | Petrohrad – Magnitogorsk 5:3 (kon.)
Viťaz – Kazaň 3:2 (kon.) | Spartak Moskva – Ufa 3:1 (kon.) | Záhřeb – Soči 3:2 (2:0 po s.n.)
HC Slovan – Jaroslavl 0:1 (kon.)
SKA Petrohrad
5:3 (1:0, 2:2, 2:1)
Metallurg Magnitogorsk
Pátek 11.12.2015, 17:30 • Ice Palace • KHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany vše. Budu se na Vás těšit u příštího online přenosu. Hezký páteční večer! (20:06:48)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Jan Kovář (MET) 0+1, 4 střely, čas na ledě 19:19
    Tomáš Filippi (MET) 0+1, 2 střely, čas na ledě 19:37

Skončilo utkání mezi týmy SKA Petrohrad a Metallurg Magnitogorsk. Do třetí třetiny vstupovaly celky za stavu 3:2, ovšem tento stav změnil ve 48. minutě přesilovkou trefou Sergej Moyjakin. Po pětiminutovém vyloučení Kováře se v přesilovce prosadil Andrej Kutějkin a výhru SKA pečetil trefou do prázdné brány kapitán Ilja Kovalčuk a Petrohrad si tak připisuje další 3 body to tabulky.

59:01
    Utkání už se dohrává jen z povinnosti. O jeho osudu je rozhodnuto.
    57:55 Ilja KOVALČUK - 5:3

57:55
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    ILJA KOVALČUK si našel vyhozený puk v útočném pásmu, poté co přebruslil hostujícího obránce. Následně se mu podařilo trefit opuštěnou klec a definitivně tak rozhoduje o vítězství svého týmu. Asistence: Andrej Zubarev, Anton Burdasov.

57:49
    Košečkin na střídačce a Magnitogorsk to zkouší v 6 lidech v poli.

56:40
    Něco přes tři minuty mají hosté na to, aby s výsledkem něco udělali.

55:53
    Magnitogorsk hraje v plném počtu.

54:10
    Velká skrumáž před bránou hostů, někteří hráči v modrém již zvedali ruce nad hlavu, ale kotouč nakonec neskončil v kleci Metallurgu.

53:30
    Magnitogorsk se osvobozuje vyhozením za bránu Šestjorkina.

53:05
    Pokračuje početní výhoda Petrohrad, který se usadil v pásmu, kde kombinuje.
    52:14 Andrej KUTĚJKIN - 4:3

52:14
    Přesilovka je využita a SKA je znovu o krok napřed! Anton Burdasov nabil na modrou čáru ANDREJI KUTĚJKINOVI, který prostřelil vše co mu stálo v cestě, včetně brankáře Košečkina. Asistence: Anton Burdasov, Steve Moses.

50:53
    Početní výhoda pro SKA. Jan Kovář je vyloučen na pět minut + do konce utkání za úder do oblasti hlavy a krku.

49:15
    Postavení petrohradského hráče v brankovišti a hra je vykázána do střední třetiny.
    47:42 Sergej MOZJAKIN - 3:3

47:42
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Skóre je opět srovnané! Zpoza brány narýsoval Jan Kovář přihrávku do mezikruží na SERGEJE MOZJAKINA, který si puk zpracoval bruslí a poté bekhendem překonal strážce petrohradské svatyně. Asistence: Jan Kovář, Chris Lee.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 18. Kutějkin (Gusev, Šipačjov), 31. Dadonov (Gusev, Šipačjov), 36. Moses, 53. Kutějkin (Burdasov, Moses), 58. Kovalčuk (Zubarev, Burdasov) – 25. Potěchin (Filippi, Zaripov), 36. Mozjakin (Zaripov), 48. Mozjakin (Kovář, Lee)

SKA Petrohrad: Šestjorkin (Ježov) – Vojnov, Jakovlev, Čudinov (A), Kalinin, Judin, Zubarev, Kutějkin – Burdasov, Kadějkin, Kovalčuk (C) – Dadonov, Šipačjov (A), Gusev – Lindström, Koskiranta, Moses – Ketov, Kablukov, Arťuchin – Barabanov
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Lee (A), Antipin, Batyršin, Bereglazov, Těreščenko, Chabarov, Osipov, Medvěděv – Wolski, Kovář, Mozjakin (C) – Zaripov (A), Potěchin, Filippi – Platonov, Osala, Kosov – Timkin, Železkov, Arsenjuk

Rozhodčí: Anisimov, Öhlund – Otmachov, Sysujev