Olomouc – Kladno 4:2 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 2:3 (0:1 po s.n.) | Jihlava – HC Plzeň 2:0 (kon.)
Vítkovice – Chomutov 0:4 (kon.) | Zlín – Slavia 4:1 (kon.) | Třinec – HC Litvínov 6:1 (kon.)
Berani Zlín
4:1 (4:0, 0:1, 0:0)
HC Slavia Praha
Pátek 11.12.2015, 17:00 • Zimní stadion Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů • 27. kolo

Já se s vámi ze stadionu Luďka Čajky loučím a přeji příjemný zbytek dne. (19:00:23)

Dnešní duel rozhodla první třetina. Tam Zlín dostal Slavii do kolen a poté si luxusní náskok 4:0 hlídal až do konce. Tři body tak zůstávají ve Zlíně.

59:18
    Slávisté se snaží ještě něco vymyslet v útočném pásmu, ale zatím jen honí puk kolem mantinelu.

58:34
    Ofsajd Zlína. Bude se vhazovat.

58:00
    Dvě minuty do konce a ševci mají puk na svých hokejkách.

56:58
    Domácí jen vyhodili puk ze svého pásma a jdou střídat. To jim ostatně stačí.

55:45
    Zlín oslabení přestál a je v plném počtu.

55:15
    Domácí dostávají puk do bezpečí za branku Slavie.

54:27
    Heldák už měl před sebou prázdnou klec, ale byl dost z úhlu a tak nastřelil jen přesouvajícího se Halodu. Navíc se na led vrací vyloučený Schmied.

53:38
    Máme tu další vyloučení na straně Zlína a Slavia a tak bude hrát 48 sekund přesilovku 5 na 3. Za zdržování hry si odpyká dvě minuty Kosorin.

53:38
    Oddechový čas pro domácí.

53:38
    Gago zblokoval ránu od modré bruslí a jen těžko se belhal na střídačku.

52:26
    Vylučuje se. Schmied si odsedí dvě minuty za zdržování hry.

52:23
    Ječný se podíval, kde má své spoluhráče a raději zvolil, která však mířila nad břevno.

51:12
    Při domácích teď stálo kus štěstí. Hosté vybojovali puk v rohu, tam ho jeden z hráčů předložil před branku, kde střílel Poruba, ale puk skončil jen na tyči.

49:54
    Hra se ale opět přesune k brance Dubského, protože je pískání zakázané uvolnění.

49:39
    Hosté dostávají puk ze své obranné třetiny a vyloučený Kaše se vrací na led.

48:13
    Slávistům se povedlo dostat kotouč až ke zlínské brance.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 5. Horváth (Hořanský, Kužílek), 7. Gazda (Strmiska, Peška), 7. Hořanský (Hlaváč), 17. Horváth (Hořaský, Hlaváč) – 35. Saňa (Nestrašil)

Berani Zlín: Haloda (Barvík) – Kosorin, Kužílek, Váňa, Schmied, Procházka, Gazda – Hořanský, Hlaváč, Gago, Miko, Dalajka, Lainka, Stiksa, Peška, Horváth, Vyoral, Strmiska, Hladiš
    HC Slavia Praha: Sochůrek (od 7. minuty Dubský) – Krásný, Novák, Drahorád, Zderadička, Saňa, Straka – Poruba, Kašek, Nestrašil, Heldák, Ječný, Zídek, Vyskočil, Tejral, Josefus, Mareček, Kohút, Furch

Rozhodčí: Obadal – Blaha, Novák