Olomouc – Kladno 4:2 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 2:3 (0:1 po s.n.) | Jihlava – HC Plzeň 2:0 (kon.)
Vítkovice – Chomutov 0:4 (kon.) | Zlín – Slavia 4:1 (kon.) | Třinec – HC Litvínov 6:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
HC Plzeň 1929
Pátek 11.12.2015, 15:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 27. kolo

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava poráží v urputném boji Plzeň po dvou gólech Daniela Dvořáka v závěru utkání výsledkem 2:0, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (16:57:45)

Utkání, které bylo dlouho bezgólové, rozhodla třetí třetina. Oba gólmani dlouho deptali hráče obou týmů, zejména Jakub Škarek, který měl více práce. Ale v 57. minutě otevřel skóre dobrou tečí Půžovy střely Daniel Dvořák a stejný hráč v poslední minutě dopravil puk do volné branky.

59:38
    Zatímco je branka hostí opět prázdná, nepřišel si na Škarka ani Tomáš Vracovský, který zblízka mířil kolem pravého betonu, kterým gólman Dukly stačil zasáhnout.

59:01
    Dukla právě vstřelila branku!
    Balaštík ve středním pásmu po obrovské bojovnosti vybojoval s DANIELEM DVOŘÁKEM puk, který jej vleže posílá v obtížné pozici do opuštěné klece. Asistence: Vojtěch Balaštík.

58:37
    Se střelou Petráše z pravého kruhu si Škarek věděl rady, následně míří Ondřej Kuchař na střídačku!

58:12
    Útok domácího celku přerušuje ofsajd.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny jsou zde.

57:34
    Po Andělově nahození nejprve domácí nevybojovali pásmo, tak to útočník A-týmu zkusil sám tvrdou střelou z levého kruhu, kterou vyrazil Kuchař betonem.

56:53
    Při přetlačované na útočné modré u střídačky Dukly sudí nakonec po zhruba deseti vteřinách přerušuje hru.

56:43
    Tento útok hostí k ničemu nepovede, pískán je další ofsajd.

56:26
    Přesně 56 minut a 26 vteřin jsme čekali na gól. A jak je to najednou jednoduché. Půža zachytil na modré kotouč, připravil si palebnou pozici a proti teči DANIELA DVOŘÁKA před branou byl Kuchař bezmocný, puk mu projel mezi betony. Asistence: Václav Půža.

56:05
    Už to vypadalo, že se Plzeň dostane do pásma, když na útočné modré napadali její tři hráči Vojtěcha Balaštíka. Hosté sice puk získali, ovšem sami sebe vystavili ofsajdu.

55:35
    Anděl obkroužil téměř celé útočné pásmo, jenže ve spolupráci s Dufkem kotouč nezískal.

54:49
    Ani po střele Starého z pravé strany toho Škarek moc neviděl, obránce Plzně však mířil vedle levé tyče.

54:40
    Hráči Plzně aktivně napadali obranu soupeře. Za svojí branku si pro puk vyjel Škarek a jeden z jihlavských hráčů jej poté vyhodil na zakázané uvolnění.

53:45
    Tomáš Krystl vystřelil od modré a jeho pokus, který byl zřejmě dvakrát tečován, nakonec dostal finální směr vedle pravé tyče branky.

52:43
    Akce Plzně nemůže pokračovat pro ofsajd.

52:08
    Anděl zúročil získané zkušenosti z Áčka a v rohu za brankou dvakrát vyškolil obránce. Poslal kotouč mezi kruhy na Valu, jenž si sjel před branku a jeho tečovaný pokus končí vedle levé tyčky.