Michalovce – Trnava 5:1 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Senica 4:0 (kon.) | Nové Zámky – Humenné 6:0 (kon.)
Detva – Spišská N. Ves 3:2 (kon.) | Topoľčany – Prešov 3:2 (1:0 po s.n.) | Pov. Bystrica – Bardejov 1:3 (kon.)
HK Detva
3:2 (2:2, 0:0, 1:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 11.12.2015, 18:00 • ZŠ Detva • 1. liga (SR)

Domáce mužstvo nakoniec po zlom úvode, keď už po 79 sekundách prehrávalo 0:2, dokázalo výsledok otočiť a zápas doviedlo do víťazného konca. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám príjemný zvyšok večera. (20:26:16)

59:51
    Srnka bránený pri mantineli nedokázal dostať puk do brány.

59:44
    Hosťujúci brankár ostáva po oddychovom čase na striedačke, Spišská Nová Ves to skúsi v šestici.

59:44
    Oddychový čas hostí.

59:44
    Hostia mohli vyrovnať. Smotrila zakončoval k pravej žrďke, ale Nagy si dal na strelu pozor a zakročil.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

56:31
    Detva dala gól!

Srnka našiel pred bránou Budu, ktorý zakončil. Borároš dokázal zasiahnuť, ale len vyrazil puk pred seba, kde ho dorazil do brány ĽUBOR BALKO. Asistencie: Slavomír Buda, Branislav Srnka.

55:56
    Domáci si nerozumeli s rozohrávkou a puk skončil na zakázanou uvoľnení.

54:19
    Detva je v plnom počte.

53:56
    Domáci Adam Nagy znovu veľmi pekne zasiahol a následne puk dostal do bezpečia Fekiač.

52:18
    Po strele Jendroľa zasahoval Borároš a následne sa do seba pustili Peter Findura a Lukáš Říha. Domáci hráč dostal 2+2 minúty za údery a hráč hostí 2 minúty takisto za údery.

50:34
    Tlak domácich sa začína stupňovať. Uvidíme, čo nám prinesie záverečných 10 minút.

49:42
    Po strele Fekiača skončil puk na maske brankára hostí, ktorý je otrasený.

48:54
    Obrovská možnosť Michala Finduru, keď sa rútil na Nagyho, ale domáci brankár predviedol úspešný zákrok.

48:21
    Hostia len cez všetky čiary posielajú puk.

47:40
    V týchto fázach zápas je domáci Adam Nagy bez práce.

47:08
    Domáci znovu zavreli súpera. Puk miešali Graham – Srnka – Parkhouse, ale Borároš tento raz so šťastím úspesne zasiahol aj keď nevedel kde je puk.