Michalovce – Trnava 5:1 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Senica 4:0 (kon.) | Nové Zámky – Humenné 6:0 (kon.)
Detva – Spišská N. Ves 3:2 (kon.) | Topoľčany – Prešov 3:2 (1:0 po s.n.) | Pov. Bystrica – Bardejov 1:3 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 11.12.2015, 17:00 • Zimný štadión Michalovce • 1. liga (SR)

Koniec zápasu. (19:22:34)

57:16
    Tentokrát oslabenie domácich, keď Matej Hinďoš vyhodil puk z obranného pásma.

56:26
    Dávid Okoličány aj toto trestné ustál.

56:26
    Tak to je neuveriteľné... už tretie trestné strieľanie po faule domácich v tomto stretnutí! Daniel Hančák hákoval.

54:53
    Ďalšie oslabenie Trnavčanov, tentokrát bude trestnú lavicu zohrievať Marek Hronec po podrazení.

53:05
    Za nešportové správanie dostáva osobný trest Martin Drotár a v tomto zápase si tak už nezahrá.

48:16
    Trnavský bek Andrej Mrázik putuje na trestnú za seknutie.

42:52
    Ale domáci budú hrať v oslabení po nedovolenom bránení Ivana Fedorka.

42:37
    Dukla Michalovce dala gól!
    Medzi strelcov v dnešnom zápase sa zapísal PETER ČÍŽEK.
    Asistencie: Patrik Huňady a Andrev Salnikov.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:18
    Aj v závere tejto tretiny si domáci nedali pozor. Trnava bude hrať delenú presilovku, keď Michalovce hrali v šiestich.

37:00
    Michalovce budú hrať presilovku po nebezpečnej hre zdvihnutou hokejkou Martina Lukačoviča.

36:50
    Svoj druhý gól v zápase strieľa MATEJ HINĎOŠ!
    Asistencie: Tomáš Banovský a Gleb Lučnikov.

33:45
    Trnava dala gól!
    ROMAN JURÁK premieńa trestné strieľanie a znižuje na 3:1!

33:45
    Už druhé trestné strieľanie v zápase! Hákovaním zastavil v šanci Juráka Voronov.

30:45
    Roman Jurák sa previnil nedovoleným bránením v hre.

26:27
    Róbert Jenčo dáva hosťom ďalšiu šancu po hákovaní.

22:38
    Mámetu ďalšie vylúčenie, na trestnú odchádza Peter Čížek na dve minúty za podrazenie.

Dominika Haršáni Handzušová

Branky a nahrávky: 5. Klouda (Faith, Kubát), 8. Hinďoš (Lučnikov), 21. Faith (Klouda, Drotár), 37. Hinďoš (Banovský, Lučnikov), 43. Čížek (Huňady, Salnikov) – 34. Jurák (TS)

HK DUKLA Ingema Michalovce: D. Okoličány – Hančák, Buraľ, A. Voronov, Kubát, Šangin, Vl. Urban, Dolgoš, Boboš – J. Faith, Klouda, Drotár – Lučnikov, Hinďoš, Banovský – Salnikov, Huňady, Čížek – M. Schnelly, R. Jenčo, Fedorko.
    HK Gladiators Trnava: Hála – Reho, Poláček, Marek Hronec, U. Demo, Kubo, A. Mrázik – Domaev, D. Schmidt, Jurák – Glemba, S. Ševčík, P. Barinka – D. Veselovský, Mrava, D. Okoličány – M. Lukačovič.

Rozhodčí: Husár – Wolf, Bogdaň