Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Břeclav 9:4 (kon.) | Opava – Kopřivnice 4:2 (kon.)
SHK Hodonín – Frýdek-M. 1:5 (kon.) | Technika Brno – SK Karviná 3:0 (kon.) | Písek – Řisuty 3:2 (kon.)
Vrchlabí – Nymburk 1:4 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 6:3 (kon.) | Sokolov – Bílina 4:5 (1:2 po s.n.)
Žďár n/S – Děčín 12:3 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 10:5 (kon.) | Jablonec n/N – Klatovy 4:3 (kon.)
Trutnov – Kolín 2:4 (kon.) | Kobra – Tábor 5:4 (kon.)
HC Kobra Praha
5:4 (3:2, 1:1, 1:1)
HC Tábor
Sobota 12.12.2015, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ • 21. kolo

Máme za sebou pěkný a akční zápas, ve kterém padlo devět branek a až do poslední chvíle to vypadalo, že zápas dojde do prodloužení. Kobra si po dnešku připisuje důležité tři body do tabulky.

To je ode mě pro dnešek vše, na závěr ještě hráči utkání. Na straně domácích byl vyhlášen Jakub Jedlička, na straně hostů pak Martin Semrád. (20:31:19)

Zápas je za námi, hráči si ještě něco vysvětlují.

59:47
    Tábor se dostal po chvíli zpátky do útočeného pásma, puk ale přikryl Langer a počkal na píšťalku.

59:25
    Semrád trefil pouze Langera! Předtím trefil Nováka, který mu obětavě skočil do střely.

Oddechový čas skončil, Novák zůstává na střídačce!

58:51
    Oddechový čas pro hosty.

58:24
    Kobra právě vstřelila branku!
    Minutu a půl do konce se Kobra znovu ujímá vedení! Šteiner si všiml na modré čekajícího DOMINIKA NOVÁKA a poslal mu puk. Novák se rozjel a nikým nechráněný prostřelil Davida Nováka.
    Asistence: Dominik Šteiner, Lukáš Lang.

58:00
    Útočnější je Kobra, ke gólům ale jejich pokusy nevedou.

56:44
    Ihned po buly se do puku opřel Dominik Novák, ale brankář Kohoutů byl pozorný.

56:41
    Hosté v plném počtu. Zároveň se přerušilo po zákroku Nováka.

56:16
    A třetí vyhození. Kobře se tato početní výhoda hrubě nedaří.

55:55
    Hned jak se dostal puk k Novákovi, vyhodil ho zpátky k Langerovi.

55:32
    Tábor vyhazuje.

54:41
    Blažek dostává dvě minuty za vysokou hůl, Liška 10 minut za nesportovní chování po nějakých poznámkách směrem k rozhodčímu.

54:06
    Puk je na střídačce domácích.

52:52
    Hlinka nahodil ze středního pásma puk na Nováka, ten ho bezpečně odrazil do rohu.

52:06
    Další zakázané uvolnění, tentokrát na druhé straně. Momentálně není k vidění moc zajímavá hra.

51:13
    Zakázané uvolnění Tábora.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 6. Kysela (Cafourek, Slanina), 11. Vacek (Hanták), 19. Jedlička (Škop), 37. Slanina (Jedlička), 59. Novák (Šteiner, Lang) – 3. Polodna (Havran), 12. Vaniš (Seidl), 27. Přibyl (Semrád), 47. Seidl (Matušík, Semrád)

HC Kobra Praha: Langer (Bílek) – Šteiner, Lang, Cafourek (A), Vacek, Bureš, Kulich – Borovanský, Novák Dominik, Jakeš (C), Škop, Hlinka, Hanták, Jedlička, Slanina (A), Kysela, Kučera
    Trenér: Šeba Miloslav

HC Tábor: Klestil (19. Novák David) – Semrád, Havran, Klíma, Liška, Heršálek (A), Dvořák, Černý – Kellner, Přibyl, Polodna, Vaniš, Matušík (C), Seidl, Blažek, Pechánek, Březina, Krätzer
    Trenér: Matušík Tomáš

Rozhodčí: Vokřál – Marek, Střelka