Utrecht – Ajax 1:0 (kon.) | Zwolle – Alkmaar 2:1 (kon.) | Groningen – Feyenoord 1:1 (kon.)

Fauly: 9:28. (18:44:21)

Nakonec ve druhé půli mířili střelci do černého rovnou dvakrát, v 65. minutě po přihrávce Drosteho poslal do vedení domácí tým Oussama Tannane, a o 10 minut později se po nahrávce Kazajšviliho trefil Milot Rashica. S konstatováním, že zápas hraný před kulisou 10 821 diváků skončil remízou 1:1, se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a zase někdy u onlajnů na počtenou!

90+3

90+3
    Nepřesnost zastavila akci domácího týmu.

90+3
    Poslední minuta zápasu se rozběhla, Castro odpálil balon daleko od vlastní brány.

90+2
    Tannene vypálil a trefil Leerdama, domácí neúspěšně reklamovali hru rukou.

90+1
    Z rohu hostí nezapršelo, Castro zachytal opět dobře.

90+1
    Tři minuty nastavil Richard Liesveld ke druhému poločasu.

90
    Dauda podniká výpad po levém křídle. Jediné, k čemu to ovšem vede, je balon v zámezí. Bylo to ovšem s tečí, takže SBV rozehraje rohový kop.

89
    Heracles rozehrává z pravé strany. Dlouho však v akci domácí nezůstali, už je balon v moci Rooma.

88
    Kapitán Almela Fledderus zastavil výpad Lewise Bakera z pravé strany.

87
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Denis Olijnik, přichází Abiola Dauda.

87
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Robin Gosens, přichází Brahim Darri.

86
    Domácí hráč si balon ukopl a hodně okatě naskočil do Dikse se zjevným úmyslem získat balon. Sudí mu ale jeho etudu nezbaštil a pokračujeme ve hře.