Las Palmas – Real Betis 1:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Malaga 1:2 (kon.) | Eibar – Valencia 1:1 (kon.)
Atlético – Ath. Bilbao 2:1 (kon.) | Villarreal – Real Madrid 1:0 (kon.)
Rayo Vallecano
1:2 (1:0)
Malaga CF
Neděle 13.12.2015, 12:00 • Estadio del Rayo Vallecano, Madrid • Španělská LaLiga • 15. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (13:57:30)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 13:10. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 7:4. Fauly: 12:17.

Je konec a body míří do Málagy. Hosté ve druhém poločasu přidali na tempu, začali se dostávat do šancí a výsledek se dostavil. V 59. minutě srovnal z otočky Charles a v 87. minutě dokonal obrat Čop. Pro tento tým se jedná o velice důležitou výhru, Málaga se se 14 body dostala na nesestupové 16. místo, Rayo Vallecano je se stejným počtem na 18. místě.

90+5

90+5
    Javi Guerra pronikl z pravé strany do vápna, při obhození zahrál hostující Torres rukou, na což domácí plejer upozorňoval, jenže jediné, čeho dosáhl, byla žlutá karta pro vlastní osobu...

90+4
    Kameni rozehrává od vlastní branky a samozřejmě nikam nepospíchá.

90+3
    Hraje se na polovině domácích, o centry se pokoušeli Charles a Amrabat, ani jeden z nic míč do nebezpečných míst nedostal.

90+2
    Kameni je v pořádku, můžeme pokračovat.

90+1
    Je tu malá pauza, na trávník leží hostující gólman a je v péči lékařů. Má problémy s levým kolenem.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Mohlo být definitivně rozhodnuto. Po dalším rychlém kontru přihrával Charles na Čopa, ten byl ale v plném běhu a nedokázal správně usměrnit svůj pokus pravou nohou. Rodríguez okamžitě rozehrává.

89
    Nepřesný centr na Manucha, tohle si hosté v poklidu pohlídali.

88
    Rázem mají domácí honičku, času už moc nemají...
    Duje ČOP - 1:2

87
    Málaga právě vstřelila branku!
    Hostům se podařil obrat! Po levé straně unikl Juan Carlos, naservíroval zpětnou přihrávku na DUJEHO ČOPA a ten poslal přízemní střelu mimo Rodríguezův dosah. Ten se sice natahoval, ale na umístěnou střelu k tyči nedosáhl.

86
    Ofsajd domácích, v něm hned duo hráčů.

85
    Závěrečné střídání Vallecana, Lasse Bangouru nahradil Quini.

85
    Celá akce skončila bez pořádného zakončení, rozehrávat bude Rodríguez.

Aleš Pur

Branky: 6. Guerra (P. Hernández) – 59. Charles (J. P. Carlos), 87. Čop (J. P. Carlos)

Karty:   90+5. Guerra (VLL) – 31. Čop (MLG), 37. Albentosa (MLG)

Rayo Vallecano: Y. Rodríguez – Tito, D. Llorente, Amaya, N. Martínez – Trashorras (C), Jo. Sánchez – Bangoura (85. Quini), P. Hernández (68. Manucho), Bébé (62. Embarba) – Guerra.
    Náhradníci: Carlos – Dorado, Quini, O. Cissé, Embarba, Miku, Manucho.

Malaga CF: Kameni – Rosales, Albentosa, Weligton, Miguel Torres – Fornals (83. Añor), Filipenka (58. Charles) – Duda (C) (58. Recio), N. Amrabat, J. P. Carlos – Čop.
    Náhradníci: Ochoa – Boka, Recio, Añor, Ontiveros, Charles, Santa Cruz.

Rozhodčí: Clos Gómez – Javier Aguilar, Luis Marco