Buffalo – Los Angeles 2:1 (po pr.) | Montreal – Ottawa 3:1 (kon.) | Tampa – Washington 1:2 (kon.)
Columbus – NY Islanders 2:3 (po pr.) | St. Louis – Dallas 3:0 (kon.) | Nashville – Colorado 2:3 (kon.)
Arizona – Carolina 4:5 (po pr.) | Calgary – NY Rangers 5:4 (po pr.) | San Jose – Minnesota 0:2 (kon.)

Aleš Hemský (DAL) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 9:27
    Dmitrij Jaškin (STL) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 11:17 (05:01:30)

Trestné minuty: 20:22

Poslední minuty byli nakonec i díky přesilovce 5 na 3 zajímavé. St. Louis Blues poráží Dallas 3:0. Domácí tým předvedl skvělou první třetinu. Utkání však rozhodl až v třetině poslední. Allen v nové masce vychytává čisté konto. Blues snižují náskok Dallasu na 8 bodů.

59:30
    Skvělý zákrok si připisuje Allen proti Seguinovi. Dnes jde čistému kontu naproti.

58:20
    Hráč Dallasu se napřáhl ke střele, ale při té zlomil hokejku. Celé situace chtěl využít domácí hráč. Byl však těsně bráněn.

57:42
    Za předchozí situaci si jde sednout Pietrangelo a Eaves. Za domácí navíc Jaškin. Dallas si zahraje přesilovku 5 na 3.

57:42
    V závěru ještě jedna bitka. Podrážděni jsou hráči Dallasu. I když s pošťuchováním si začali domácí hráč.

57:08
    A přesilovka začíná povedenou střelou Seguina z levého kruhu. Allen vytahuje lapačku.

57:00
    Parayko fauluje na středovém kruhu. Jde si sednout za držení. Dallas si v závěru tak zahraje ještě jednu přesilovku.

56:25
    Zápas už se jen dohraje. St. Louis už sice nebylo tak dominantní ve třetí třetině. Ale z minima vytěžilo maximum.
    Ryan REAVES - 3:0

55:35
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Obraně ujíždí Upshall. Niemi jeho kličku betonem zastavuje. Proti dorážce RYANA REAVESE už ale nic nezmohl. Je rozhodnuto, tohle vedení už domácí tým nepustí.
    Asistence: Scottie Upshall

54:05
    Další pěkný zákrok Allena. Střílel Sharp.

53:10
    Šance si v posledních minutách vypracovat dokáže. V bráně je ale dnes bezchybný Allen.

52:00
    Dallas nyní musí smazat dvoubrankové manko. Čas se mu krátí.
    Vladimir TARASENKO - 2:0

50:50
    Tohle je rána pro Dallas, který se snažil v posledních minutách. VLADIMIR TARASENKO prostřeluje z pravého kruhu Niemiho forhandem. Tarasenko dostal puk po skvělém průniku Backese.
    Asistence: David Backes

Ondřej Kočka

Branky a nahrávky: 2. Backes (Steen, Shattenkirk), 51. Tarasenko (Backes), 56. Reaves (Upshall)

St. Louis Blues: Allen (Elliott) – Bouwmeester, Pietrangelo, Lindbohm, Shattenkirk, Gunnarsson, Parayko – Paajarvi, Stastny, Tarasenko – Steen, Backes, Brouwer – Fabbri, Lehtera, Jaškin – Upshall, Brodziak, Reaves
    Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Goligoski, Klingberg, Oduya, Demers, Jo. Benn, Oleksiak – Ja. Benn, Seguin, Ničuškin – Janmark, Spezza, Eaves – Roussel, Eakin, Sharp – Sceviour, Fiddler, Hemský

Rozhodčí: Chmielewski, Joannette – Mach, Pancich