La Coruňa – Llagostera 1:1 (kon.) | Gijón – Real Betis 3:3 (kon.) | Sevilla – Logroñés 2:0 (kon.)
Espanyol – Levante 2:1 (kon.)
Deportivo La Coruňa
1:1 (0:0)
UE Llagostera
Úterý 15.12.2015, 20:00 • Estadio Municipal de Riazor (La Coruña) • Španělský pohár • 4. kolo

Je za námi konec 4. kola Španělského poháru, ve kterém postupuje Deportivo La Coruňa! Domácí dnes celý zápas diktovali tempo hry a nepřipouštěli si komplikace v postupu. Důležitou branku vstřelil Domínguez, který dodal klid svým spoluhráčům. Hostům se sice podařilo vyrovnat po pokutovém kopu, ale to už nestačilo a s pohárem se budou muset rozloučit.

To je ode mne pro dnešek vše! Já děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou! (21:51:49)

90+3

90+2
    Cartabia na polovině hry taktickým faulem zastavil útok soupeře a se žlutým kartónkem odchází bez větších emocí.

90+2
    Domácí se snaží dohrát zbytek zápasu v klidu a dokráčet si k postupu do dalšího kola.

90+1
    Hlavní sudí nastavuje navíc tři minuty.

89
    Do konce zápasu zbývá poslední minutka. Uvidíme, jestli rozhodčí Bikandi nastaví ještě něco navíc.

87
    Jony přízemní centr dokázal bez problémů chytit Ratti do svých rukavic.

86
    Pinchi dokázal vybojovat rohový kop pro svůj tým.

86
    Dominguez vybojoval na polovině hřiště faul a domácí nadále zůstanou u míče.

85
    Domácí drží míč na polovině Llagostery a snaží se zde získat nejvíce času.

84
    Pinchi dokázal vybojovat míč pro svůj tým a zabránit tak útoku soupeře.

83
    Mendunjaninovu střelu brankář Ratti chytil bez značných problémů.

82
    Rodríguez vybojoval pro svůj tým faul před pokutovým územím hostů a budeme svědky další zajímavé standardní situace.

81
    Domácí hráči jsou inkasovanou brankou trochu zaskočeni a nedaří se jim podržet déle balon.

80
    Do konce zápasu zbývá deset minut, tím by nemusely končit ambice hostů. Pokud by se jim podařilo vstřelit branku, tak by zápas šel do prodloužení či rozstřelu.
    79. LÓPEZ - 1:1

79
    Llagostera právě vstřelila branku!
    JORDI LÓPEZ se ujal exekuce pokutového kopu, ve kterém nedal domácímu brankáři nárok a vyrovnává tak stav zápasu na 1:1.