Bulldogs – Vítkovice 4:5 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 2:12 (kon.) | Ostrava – Chodov 5:6 (po pr.)
Tatran – Sparta 7:3 (kon.)
SK Bivoj Litvínov
2:12 (0:2, 1:3, 1:7)
Předvýběr.CZ Florbal MB
Neděle 20.12.2015, 17:30 • SH SPORTaS u Koldomu Litvínov • Livesport Superliga • 15. kolo

Konec zápasu. (19:29:00)

59:10
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je TADEÁŠ CHROUST. Asistence: Ondřej Fojta.

51:17
    Autorem branky je JAN NATOV. Asistence: Jan Jelínek.

49:34
    Autorem branky je JIŘÍ CURNEY. Asistence: Jan Jelínek.

47:24

46:30
    Autorem branky je DOMINIK EMLAR. Asistence: Jiří Bouška.

44:02
    Autorem branky je JIŘÍ BOUŠKA. Asistence: Dominik Emlar.

42:32
    Autorem branky je JAN JELÍNEK. Asistence: Jiří Curney.

40:52
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ HERTL. Asistence: Daniel Hulič.

40:01

40:00

37:02
    Curney se mohl stát majitelem hattricku, jenže trefil pouze tyč. Od ní se však míček odrazil na hůl PETRA SALÁTA a ten se prosadil z dorážky. Asistence: Jiří Curney.

35:28
    Rozdíl ve skóre je už třígólový! Opět se mezi tři tyče dokázal trefit JIŘÍ CURNEY, který tak má zaděláno na hattrick. Asistence: Jan Jelínek.

33:03
    Středočeši si dvougólový náskok berou zpět! Přesilovou hru využil JIŘÍ CURNEY. Asistence: Jan Natov.

31:01
    Domácí snižují! Hulič přihrávkou oslovil ONDŘEJE HERTLA a ten poslal míček do horního rohu brány. Asistence: Daniel Hulič.

20:01

20:00

19:20
    Domácí v poslední minutě první třetiny v silném sevření soupeře. Hruška kryje tvrdou střelu Nováka z pozice pravého beka.

Ondřej Moutvička

Lukáš Jasoněk

Hledáme zpravodaje pro tým SK Bivoj Litvínov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 32. Hertl (Hulič), 41. Hertl (Hulič) – 12. Štěrba (Fojta), 18. Pluhař (Křenek), 34. Curney (Natov), 36. Curney (Jelínek), 38. Salát (Curney), 43. Jelínek (Curney), 45. Bouška (Emlar), 47. Emlar (Bouška), 48. Natov (Jelínek), 50. Curney (Jelínek), 52. Natov (Jelínek), 60. Chroust (Fojta)

SK Bivoj Litvínov: Hruška – Werner, Chládek, Černý, Skuhrovec, Pecháček, Kašpárek, Kropáček, Běhavý, Rybář, Hocelík, Hulič, Hertl, Procházka, Skalitz.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Koráb – Novák, Kadlec, Pluhař, Křenek, Kološ, Jelínek, Elmar, Hrůza, Kopecký, Bína, Chroust Tom. Chroust Tad., Bouška, Štěrba, Curney, Natov, Fojta.

Rozhodčí: Martin Valenta, Michal Žďárský