NY Islanders – Anaheim 5:2 (kon.) | Philadelphia – St. Louis 4:3 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 5:2 (kon.)
Carolina – Washington 1:2 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:6 (kon.) | Nashville – Montreal 5:1 (kon.)
Colorado – Toronto 4:7 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 3:1 (kon.)
Philadelphia Flyers
4:3 (0:2, 2:1, 2:0)
St. Louis Blues
Úterý 22.12.2015, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Ode mě to bude všechno, děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc či dobré ráno! (03:44:56)

Dnešní utkání sledovalo 19 676 diváků.

Utkání je u konce! Philadelphia v utkání se St. Louis předvedla výborný obrat!

Hosté šli do vedení již v deváté minutě, kdy skóroval Robby Fabbri. Druhou branku přidal v průběhu 15. minuty Kevin Shattenkirk a když ve 30. minutě na 3:0 navýšil Magnus Pääjärvi, domácí fanoušci na svůj tým i lehce bučeli. Nakonec ho ovšem obdivovali. Ve 31. minutě skóroval při vlastním oslabení Chris VandeVelde, o pár chvil později snížil na rozdíl jediné branky Wayne Simmonds. A ten se ve 41. minutě postaral po Voráčkově střele tečí o vyrovnání na 3:3! Vítězný gól nakonec padl v 57. minutě a obstaral ho domácí obránce Jevgenij Medveděv.

Letci tedy svého soupeře porazili 4:3 a slaví zisk dvou bodů.

Střely: 31:29 (8:15, 14:9, 9:5)

59:45
    Z druhé strany to nyní zkoušel sám kapitán, ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl volný.

59:28
    Steen posílal zleva přihrávku před bránu na Backese, kterému ovšem nebylo umozněno zakončit.

59:20
    Nyní už ale dostal možnost zamířit znovu na střídačku!

58:59
    Allen se prozatím vrací do hry.

58:59
    Domácí dostali puk ze svého obranného pásma a Blues se při další snaze o akci dostali do ofsajdového postavení.

58:45
    Tu nyní vyzkoušel až Parayko, ale díky teči zblokování od Raffla zapadla vedle brány!

58:34
    Hosté už začínají kombinovat, zatím se ale nedostali ke střele.

58:20
    Oddechový čas pro domácí.

58:20
    St. Louis to zkusí se šesti hráči v poli, Jake Allen totiž zůstává na střídačce!

58:20
    Domácí tým nyní vyhodil puk na zakázané uvolnění, díky tomu se bude vhazovat v útočném pásmu Blues.

58:00
    Jake Allen nyní ze své brány vyjel až před roh v obranném pásmu, aby co nejrychleji rozehrál další akci.

57:33
    Hosté nehodlají vhodit flintu do žita a chystají se do útočného pásma, kde budou ještě bojovat o vyrovnání.
    56:47 Jevgenij MEDVEDĚV - 4:3

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 31. VandeVelde (Bellemare), 33. Simmonds (Voráček, Gostisbehere), 41. Simmonds (Voráček, Gostisbehere), 57. Medveděv (White, VandeVelde) – 9. Fabbri (Jaškin), 15. Shattenkirk (Tarasenko, Stastny), 30. Pääjärvi (Stastny)

Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Del Zotto, Gudas, Gostisbehere, L. Schenn, Schultz, Medveděv – Raffl, Giroux "C", B. Schenn – Voráček, Couturier, Simmonds "A" – VandeVelde, Bellemare, White – Read, Laughton, Umberger
    St. Louis Blues: Allen (Elliott) – Bouwmeester, Pietrangelo "A", Edmundson, Shattenkirk, Gunnarsson, Parayko – Steen "A", Stastny, Tarasenko – Pääjärvi, Backes "C", Brouwer – Fabbri, Lehterä, Jaškin – Upshall, Gomez, Reaves

Rozhodčí: Romasko, McCauley – Barton, Murphy

Diváci: 19 676