Norwich – Aston Villa 2:0 (kon.) | West Brom – Newcastle 1:0 (kon.) | Everton – Stoke 3:4 (kon.)
Crystal Palace – Swansea 0:0 (kon.) | Watford – Tottenham 1:2 (kon.) | Arsenal – Bournemouth 2:0 (kon.)
Manchester Utd. – Chelsea 0:0 (kon.) | West Ham – Southampton 2:1 (kon.)
Watford FC
1:2 (1:1)
Tottenham Hotspur
Pondělí 28.12.2015, 16:00 • Vicarage Road Stadium (Watford) • Anglická Premier League • 19. kolo

To je z tohoto utkání vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších kol Premier League na počtenou. (17:59:03)
    Tottenham dokázal využít početní výhodu a díky brance Sona zvítězil 2:1

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 4:7. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:13.

Vyrovnaný zápas mezi Watfordem a Tottenhamem je u konce! Po aktivním začátku šli do vedení hosté, Lamela využil chybu v obraně a přesnou střelou poslal Kohouty do vedení. Čtyři minuty před koncem poločasu se prosadil Ighalo, jenž vyrovnal na 1:1. Ve vyrovnané druhé půli mohly vstřelit rozhodující branku oba týmy, nakonec se to povedlo až hostům. Těsně před koncem využil Trippierův centr Son, jenž patičkou překonal Gomese a zařídil tak Tottenhamu výhru 2:1.

90+4

90+4
    Hra má v posledních 10 minutách fantastické tempo, obě mužstva byly blízko branky, nakonec se to povedlo hostům, kteří zřejmě dovedou utkání do vítězného konce.

90+3
    Po výborném přiťuknutí Behramiho se do zakončení dostal Deeney, ale Dier předvedl skvělý blok, kterým zamezil vyrovnání!

90
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 4 minuty! Podaří se Watfordu vyrovnat, nebo si Tottenham odveze tři důležité body?
    89. Son HEUNG-MIN - 1:2

89
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Hosté dávají zřejmě rozhodující branku! SON HEUNG-MIN se ocitl v bezprostřední blízkosti branky domácích a pohotovou patičkou překonává Gomese – 1:2.

88
    Ben Watson rozehrál přímý kop přímo na branku, ale Lloris výborným zákrokem balon vyrazil do bezpečí! Domácí hráči se dožadovali gólu, ale technologie rozhodčímu ukázala, že se o branku nejedná.

85
    Domácí jsou stále u míče a během krátkého časového sledu rozehrají další rohový kop.

85
    Hornets jsou velice aktivní a po dalším tlaku rozehrají roh.

83
    Watford i přes početní nevýhodu útočí a snaží se dovést utkání do vítězného konce! Velice sympatický herní projev od nováčka.

82
    Před brankou hostí vznikl velký závar, který nakonec nekončí brankou. Obrana hostí zapracovala výborně a zblokovala střelu Capoueho.

81
    Tottenham střídá. Alliho nahradil Chadli.

80
    Capoue se prodíral obranou, ale nakonec jej až pomocí faulu zastavil Alderweireld, jenž nakonec obdržel žlutou kartu.

78
    Son si šikovně zaběhl za obranu, ale Gomes svým dobrým vyběhnutím akci překazil.

76
    Spurs jsou stále na míči a snaží se centrovat do vápna na Kanea, obrana domácích je zatím stále pozorná.