Liberec – Třinec 3:1 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 2:4 (kon.) | Zlín – Pardubice 2:1 (kon.)
Litvínov – Sparta 3:1 (kon.) | Mountfield HK – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Olomouc – Chomutov 2:1 (3:2 po s.n.)

Zlín právě vstřelil branku!
    Krátce poté, co hlasatel oznámil poslední dvě minuty třetí třetiny, ujel hostující obraně ROMAN VLACH a po parádním bekhendovém blafáku překonal Maxwella! Asistence: Jiří Marušák a Tomáš Žižka.
    Robert ŘÍČKA - 1:1

52:18
    A to se jim také po dvaceti sekundách přesilové hry daří! Bukarts přihrávkou zpoza branky vybídl ke střele ROBERTA ŘÍČKU, jenž z mezikruží pálil přesně. Asistence: Roberts Bukarts a Petr Holík.
    Petr SÝKORA - 0:1

47:18
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubice otevírají skóre! Marcinko v přečíslení dva ne jednoho našel PETRA SÝKORU a zkušený kanonýr poté překonal Kašíka. Asistence: Tomáš Marcinko a Tyler Redenbach.

Tomáš Pavlík

Branky a nahrávky: 53. Říčka (Bukarts, Holík), 59. Vlach (Marušák, Žižka) – 48. Sýkora (Marcinko, Redenbach)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák "A", Žižka "A", Matějíček, Horák, Řezníček, Stuchlík – Říčka, Holík, Bukarts – Čech, Maruna, Kubiš – Veselý "C", Vlach, Čachotský – Sýkora, Cibák, Šťastný
    HC Dynamo Pardubice: Maxwell (Kristan) – Gregorc, Bokroš, Čáslava "A", Nedbal, Havlík, Štajnoch, Zdráhal – Rolinek "C", Nahodil, Orsava – Marcinko, Redenbach, Sýkora "A" – Poulíček, Kaut, Rapáč – Moučka, Venkrbec, Cetkovský – Pipek

Rozhodčí: Hodek, Šír – Gebauer, Lederer