Liberec – Třinec 3:1 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 2:4 (kon.) | Zlín – Pardubice 2:1 (kon.)
Litvínov – Sparta 3:1 (kon.) | Mountfield HK – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Olomouc – Chomutov 2:1 (3:2 po s.n.)
K. Vary – Mladá Boleslav 4:1 (kon.)
Berani Zlín
2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
HC Dynamo Pardubice
Středa 30.12.2015, 17:30 • ZS Luďka Čajky, Zlín • Tipsport extraliga • 32. kolo

59:14
    V době, kdy to hosté zkouší již se šesti bruslaři v poli, Veselý vyhazuje do středního pásma.
    Roman VLACH - 2:1

58:05
    Zlín právě vstřelil branku!
    Krátce poté, co hlasatel oznámil poslední dvě minuty třetí třetiny, ujel hostující obraně ROMAN VLACH a po parádním bekhendovém blafáku překonal Maxwella! Asistence: Jiří Marušák a Tomáš Žižka.

57:23
    Znovu v akci Martin Cibák, který nyní pálil bekhendem z mnohem lepší pozice! Ovšem znovu v mini-souboji Maxwella neporazil.

53:19
    Berani jdou dnes poněkolikáté do čtyř. Dvě minuty za držení hole totiž inkasoval Vlach.

52:41
    Dynamo ale mohlo znovu vést, když se sám před Kašíkem objevil Nahodil, jehož domácí brankář dokázal nadvakrát vychytat!
    Robert ŘÍČKA - 1:1

52:18
    A to se jim také po dvaceti sekundách přesilové hry daří! Bukarts přihrávkou zpoza branky vybídl ke střele ROBERTA ŘÍČKU, jenž z mezikruží pálil přesně. Asistence: Roberts Bukarts a Petr Holík.

51:58
    Zlínská rodák Cetkovský dostává dvě minuty za zdržování hry a ševci tak dostávají velkou šanci vyrovnat!

51:12
    Teď byl Zlín opravdu blízko vstřelení branky! Nejprve Maxwell vychytal Čachotského, poté mimo střílel Řezníček a nakonec nebezpečnou ránu od modré vyslal Horák. I tohle ale Východočeši ustáli.

49:57
    Velký závar před pardubickou klecí, ovšem ani tentokrát domácí kotouč za Maxwellova záda nedostali!
    Petr SÝKORA - 0:1

47:18
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubice otevírají skóre! Marcinko v přečíslení dva ne jednoho našel PETRA SÝKORU a zkušený kanonýr poté překonal Kašíka. Asistence: Tomáš Marcinko a Tyler Redenbach.

40:12
    Tutovka Pardubic hned ze začátku třetí třetiny! Kašík ovšem osamoceného Rolinka ve velmi dobré pozici vychytal.

34:32
    Veselý připravil dobrou pozici Vlachovi, který ale zblízka Maxwella nepřekonal!

32:34
    Veselý mířil za nahozeným kotoučem, když mu do cesty vstoupil Orsava, načež domácí kapitán skončil na zemi. Následně jsme sledovali menší rozmíšku. Důležité ale je, že hostující útočník dostává dvě minuty a uvidíme první plnohodnotnou přesilovku PSG.

29:40
    Teď měli domácí hodně štěstí! Po velkém závaru totiž na Kašíkově brance zvonila nejméně dvakrát tyč.

27:49
    Za zásah do oblasti hlavy a krku inkasoval 2+10 Pavel Kubiš.

22:26
    Velká šance ševců v oslabení! Čech střílel osamocený z mezikruží ale pouze nad branku.

20:48
    Zlín nevstupuje do druhé třetiny vůbec dobře, když dvě minuty dostává Říčka.

18:20
    Rolinek mířil od mantinelu sám na Kašíka, akci se ale rozhodl ještě vyšperkovat a místo zakončení volil přihrávku. K té se už jeho najíždějící spoluhráč nedostal a velká šance Dynama tak zůstává nevyužita!

06:49
    Síly na ledě se vyrovnají. Za katr míří Nahodil, jenž se provinil hákováním.

05:40
    Nyní je už hra přerušena a na trestnou lavici odjíždí Čech. Domácí útočník potrestán menším trestem za vysokou hůl.

01:51
    Uvidíme první přesilovou hru. Dvě minuty za vražení na hrazení totiž dostává domácí Vlach.

Tomáš Pavlík

Branky a nahrávky: 53. Říčka (Bukarts, Holík), 59. Vlach (Marušák, Žižka) – 48. Sýkora (Marcinko, Redenbach)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák "A", Žižka "A", Matějíček, Horák, Řezníček, Stuchlík – Říčka, Holík, Bukarts – Čech, Maruna, Kubiš – Veselý "C", Vlach, Čachotský – Sýkora, Cibák, Šťastný
    HC Dynamo Pardubice: Maxwell (Kristan) – Gregorc, Bokroš, Čáslava "A", Nedbal, Havlík, Štajnoch, Zdráhal – Rolinek "C", Nahodil, Orsava – Marcinko, Redenbach, Sýkora "A" – Poulíček, Kaut, Rapáč – Moučka, Venkrbec, Cetkovský – Pipek

Rozhodčí: Hodek, Šír – Gebauer, Lederer