Spišská N. Ves – Senica 4:2 (kon.) | Humenné – Trnava 4:2 (kon.) | Prešov – Bardejov 4:3 (1:0 po s.n.)
Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 4:5 (po s.n.) | Detva – Pov. Bystrica 3:0 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 4:2 (kon.)
HC 19 Humenné
4:2 (2:1, 0:0, 2:1)
HK Gladiators Trnava
sk Středa 30.12.2015, 17:30 • Zimný štadión Humenné • 1. liga (SR) • 32. kolo

Humenné aj po druhý raz doma porazilo Trnavu. V tabuľke sa jej tak priblíži už len na rozdiel dvoch bodov. Ďakujeme za pozornosť. (19:37:49)

56:30
    Trnava dala gól!
    MARTIN BARAN využíva presilovku, žeby sa podarilo hosťujúcim hráčom tento zápas ešte zdramatizovať?
    Asistencie: Martin Čunderlík a Urban Demo.

Dnešné stretnutie sleduje 467 divákov.

55:04
    Trnava si zahrá presilovku po seknutí Branislava Horvátha.

53:27
    Humenné dáva gól!
    Domáci zopakovali spoluprácu z druhého gólu a PAVOL SEGĽA pridáva štvrtý gól Humenného.
    Asistencie: Boris Krempaský a Ján Šeliga.

50:10
    Začala sa posledná šestina riadnej hracej časti keď MARTIN SEGĽA zvýšil vedenie domácich na dvojgólové.
    Asistencie: Michal Roháčik a Gleb Bylina.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

34:41
    Ďalšie hákovanie hostí, previnilcom je Dávid Schmidt.

30:59
    Tak ako v prvej tretine hostia, tak si teraz pri striedaní nedali pozor domáci. Dve minúty za príliš veľa hráčov ľadovej ploche pre Humenné.

26:39
    Prvý faul na strane hostí, Dan Veselovský sa previnil hákovaním.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

13:34
    Humenné sa previnilo opäť faulom, využijú Trnavčania aj hákovanie Michala Roháčika na gól?

11:39
    PAVOL SEGĽA okamžite po vhadzovaní v strednom pásme vracia domácim vedenie.

11:24
    Kapitán Gladiátorov PAVOL POLÁČEK využíva presilovku na vyrovnanie!
    Asistencie: Jozef Reho a Dávid Schmidt.

10:41
    Po krosčeku Branislava Horvátha si svoju prvú presilovku zahrá aj Trnava.

07:47
    Hostia si nedali pozor pri striedaní a tak musia hrať v oslabení. Dve minúty pre hráčsku lavicu za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

Dominika Haršáni Handzušová

Branky a nahrávky: 4. Bylina (Vartovník, Michalčin), 12. P. Segľa (Krempaský, Šeliga), 51. M. Segľa (Roháčik, Bylina), 54. P. Segľa (Krempaský, Šeliga) – 12. Poláček (Reho, Schmidt), 57. Baran (Čunderlík, Demo)

HC 19 Humenné: Volentier – Michalčin, Hopkovič, Ján Šeliga, M. Roháčik, M. Grega, B. Horváth, Mendel – Ma. Segľa, Bylina, L. Vartovník – P. Segľa, Dmitrijev, B. Krempaský – D. Mikula, Marek Nagy, Mihalič – D. Markuš.
    HK Gladiators Trnava: Hála – Reho, Poláček, U. Demo, Marek Hronec, A. Mrázik, M. Hutár – Kovaľ, D. Schmidt, Jurák – P. Barinka, M. Čunderlík, M. Lukačovič – M. Dolinajec, M. Baran, Puš – Mrava, Maury, D. Veselovský.

Rozhodčí: Mihaľov – Janiga, Gavalier