Vítkovice – Mladá Boleslav | 4:1 (kon.) | | | Litvínov – Třinec | 2:1 (kon.) | | | K. Vary – Zlín | 1:2 (0:2 po s.n.) |
Mountfield HK – Plzeň | 1:3 (kon.) | | | Liberec – Chomutov | 7:1 (kon.) | | | Olomouc – Pardubice | 4:3 (po pr.) |
Kometa Brno – Sparta | 2:4 (kon.) |
Finsko – Francie | 11:1 (kon.) | | | Švédsko – Švýcarsko | 5:1 (kon.) | | | USA – Česko | 6:0 (kon.) |
NY Islanders – Washington | 1:4 (kon.) | | | Ottawa – Florida | 2:3 (kon.) | | | Minnesota – Philadelphia | 3:4 (po pr.) |
Dallas – Winnipeg | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Calgary – Arizona | 1:2 (kon.) | | | Los Angeles – Toronto | 2:1 (kon.) |
San Jose – Detroit | 1:2 (kon.) |
Chabarovsk – Čeljabinsk | 5:3 (kon.) | | | Vladivostok – Nižněkamsk | 3:1 (kon.) | | | Novokuzněck – Magnitogorsk | 3:7 (kon.) |
Novosibirsk – Ufa | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | CSKA Moskva – Petrohrad | 4:2 (kon.) | | | Minsk – Jaroslavl | 1:0 (kon.) |
N.Novgorod – Soči | 5:1 (kon.) | | | Viťaz – Riga | 1:3 (kon.) | | | Jokerit – Dynamo Moskva | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Záhřeb – Spartak Moskva | 1:2 (kon.) |
Salzburg – Znojmo | 2:3 (kon.) |
Olomouc – HC Plzeň | 1:3 (kon.) | | | Zlín – K. Vary | 1:4 (kon.) | | | Vítkovice – Kladno | 5:0 (kon.) |
Třinec – Slavia | 2:0 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice | 5:4 (4:3 po s.n.) | | | Vsetín – Pardubice | 1:7 (kon.) | | | Havířov – Letňany | 0:5 (kon.) |
HC Plzeň – Třinec | 4:2 (kon.) | | | Liberec – Zlín | 2:3 (kon.) | | | Poruba – K. Vary | 1:2 (kon.) |
Opava – HC Litvínov | 2:6 (kon.) | | | Chomutov – Vítkovice | 5:3 (kon.) | | | Slavia – Mountfield HK | 8:1 (kon.) |
Jihlava – Kladno | 5:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Olomouc | 3:5 (kon.) |
Herning Blue Fox – Tychy | 1:2 (kon.) | | | Asiago – Rouen | 2:4 (kon.) |
Poprad – Zvolen | 3:4 (po pr.) | | | Košice – Žilina | 3:1 (kon.) | | | Banská Bystrica – Nitra | 5:3 (kon.) |
Trenčín – Martin | 0:4 (kon.) | | | Skalica – Piešťany | 2:3 (2:3 po s.n.) |
Michalovce – Lipt. Mikuláš | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Spišská N. Ves – Prešov | 2:3 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Humenné | 1:0 (kon.) |
Topoľčany – Senica | 1:2 (kon.) | | | Detva – Bardejov | 0:2 (kon.) | | | Nové Zámky – Trnava | 6:2 (kon.) |
Tábor – Karlovy Vary B | 3:1 (kon.) | | | PZ Kladno – Písek | 5:2 (kon.) | | | Hvězda Praha – Třemošná | 4:1 (kon.) |
Kobra Praha B – Roudnice | 5:5 (kon.) | | | Pubec Plzeň – Třemošná | 4:1 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Strakonice | 3:6 (kon.) |
SHK Mustangové – Studénka Sledge | 4:1 (kon.) |
Poruba – Prostějov | 4:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Krkonoše | 7:2 (kon.) | | | Litoměřice – Karlovy Vary B | 5:2 (kon.) |
Havířov – Warriors Brno | 2:3 (kon.) | | | Vsetín – Uničov | 9:2 (kon.) |
konec
TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí
3:6
(1:3, 1:1, 1:2)
HC Strakonice
Branky a nahrávky:
11. Čáp (Mikeska), 25. Čáp (Mikeska, Chlaň), 56. Mikeska (Arnold, Koláček) – 5. Křenek (Srb, Kurečka), 8. Nikodém (Kloud), 19. Kloud (Hřebíček, Papež), 37. Kašpar (Dlouhý), 57. Nikodém (Kašpar), 60. Hřebíček
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí:
Náhradníci:
Trenér:
HC Strakonice:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Strakonice:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem branky je JAROSLAV HŘEBÍČEK.
Autorem branky je LIBOR NIKODÉM. Asistence: Jan Kašpar.
Autorem branky je JOSEF MIKESKA. Asistence: Dalibor Arnold a Marek Koláček.
Autorem branky je JAN KAŠPAR. Asistence: Ondřej Dlouhý.
Autorem branky je MARTIN ČÁP. Asistence: Josef Mikeska a Tomáš Chlaň.
Autorem branky je MAREK KLOUD. Asistence: Jaroslav Hřebíček a Lukáš Papež.
Autorem branky je MARTIN ČÁP. Asistence: Josef Mikeska.
Autorem branky je LIBOR NIKODÉM. Asistence: Marek Kloud.
Autorem branky je TOMÁŠ KŘENEK. Asistence: Pavel Srb a Daniel Kurečka.