USA – Česko | 6:0 (kon.) | | | Kanada – Rusko | 5:2 (kon.) | | | Švýcarsko – Finsko | 2:0 (kon.) |
Švédsko – Francie | 7:0 (kon.) | | | Rusko – USA | 0:6 (kon.) |
Slavia – Přerov | 4:3 (kon.) | | | Benátky n/J – Motor ČB | 4:1 (kon.) | | | Prostějov – Kladno | 3:4 (po pr.) |
Kadaň – Šumperk | 3:2 (po pr.) | | | Třebíč – Ústí n/L | 3:1 (kon.) | | | Most – Litoměřice | 1:4 (kon.) |
Jihlava – Havířov | 2:4 (kon.) |
New Jersey – Boston | 1:4 (kon.) | | | Carolina – Columbus | 4:1 (kon.) | | | Chicago – Buffalo | 3:1 (kon.) |
Colorado – Nashville | 5:3 (kon.) | | | Edmonton – Tampa | 2:3 (kon.) | | | Anaheim – St. Louis | 4:3 (2:1 po s.n.) |
NY Rangers – Washington | 3:4 (po pr.) | | | Philadelphia – NY Islanders | 4:0 (kon.) |
Jekatěrinburg – Čerepovec | 0:2 (kon.) | | | Toljatti – Omsk | 0:2 (kon.) |
SK Karviná – Val. Meziříčí | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Řisuty – Žďár n/S | 3:4 (po pr.) | | | Vrchlabí – Sokolov | 3:0 (kon.) |
Nymburk – Klášterec nO | 13:4 (kon.) | | | Nový Jičín – SHK Hodonín | 7:3 (kon.) | | | Technika Brno – Mor. Budějovice | 3:0 (kon.) |
Poruba 2011 – Břeclav | 7:1 (kon.) | | | Frýdek-M. – Kopřivnice | 1:0 (kon.) | | | Bílina – Písek | 1:4 (kon.) |
Klatovy – Havlíčkův Brod | 3:4 (kon.) | | | Vsetín – Opava | 8:4 (kon.) | | | Kobra – Kolín | 4:3 (kon.) |
Tábor – Jablonec n/N | 3:0 (nedohr.) | | | Pelhřimov – Děčín | 7:5 (kon.) | | | Trutnov – Jindř. Hradec | 6:1 (kon.) |
Česko – Slovensko | 6:1 (kon.) |
Slavia – Kometa Brno | 8:7 (kon.) | | | Vsetín – Letňany | 5:7 (kon.) | | | Liberec – Olomouc | 6:0 (kon.) |
Opava – K. Vary | 1:8 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Kladno | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Č. Budějovice | 7:1 (kon.) |
Chomutov – Třinec | 6:3 (kon.) | | | Sparta – Mountfield HK | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Havířov – Pardubice | 2:6 (kon.) |
HC Plzeň – Vítkovice | 2:3 (kon.) | | | Poruba – HC Litvínov | 1:9 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Zlín | 1:0 (2:1 po s.n.) |
Olomouc – K. Vary | 2:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Chomutov | 0:4 (kon.) | | | Zlín – HC Plzeň | 1:3 (kon.) |
Vítkovice – Slavia | 8:0 (kon.) | | | Třinec – Kladno | 9:2 (kon.) | | | Liberec – HC Litvínov | 3:4 (kon.) |
Pardubice – Sparta | 3:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Mountfield HK | 3:2 (po pr.) | | | Kometa Brno – Jihlava | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Třinec – Přerov | 9:2 (kon.) | | | Vsetín – HK MD Šumperk | 4:0 (kon.) |
Herning Blue Fox – Asiago | 4:0 (kon.) | | | Rouen – Tychy | 6:5 (kon.) |
Drážďany – Füchse | 4:3 (po pr.) |
Kobra Praha B – Roudnice | 5:5 (kon.) | | | Pubec Plzeň – Třemošná | 4:1 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Strakonice | 3:6 (kon.) |
Cheb – Vřesová | 11:2 (kon.) | | | Nejdek – Klatovy | 3:1 (kon.) | | | Příbram – Mladá Boleslav B | 8:5 (kon.) |
Milevsko – Č. Krumlov | 9:6 (kon.) | | | Kroměříž – Uh.Brod | 7:8 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uh.Ostroh | 3:7 (kon.) |
Krnov – Uničov | 7:2 (kon.) | | | H. Benešov – Rožnov p. R. | 3:4 (kon.) | | | Orlová – Studénka | 4:5 (kon.) |
HC Rokycany – Chotíkov | 10:8 (kon.) | | | Vlašim – Poděbrady | 4:1 (kon.) | | | Mělník – Králův Dvůr | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Vel. Meziříčí – HC Boskovice | 5:2 (kon.) | | | Lomnice n/P – Bohemians | 12:4 (kon.) | | | V.Popovice – Lev Benešov | 2:4 (kon.) |
Blansko – Rosice | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Trstěnice – Čerti Ostrov | 0:0 (odl.) | | | Olympik – Louny | 5:13 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – Studénka Sledge | 5:2 (kon.) | | | Dolný Kubín – Karlovy Vary | 5:7 (kon.) | | | Č.Budějovice – Vídeň | 1:4 (kon.) |
SHK Mustangové – SOHO Olomouc | 6:0 (kon.) | | | Zlín sledge – Litvínov | 20:0 (kon.) |
Linz – Znojmo | 3:2 (po pr.) |
konec
HC Lomnice nad Popelkou
12:4
(2:3, 5:1, 5:0)
TJ Bohemians Praha
Vladimír Mařan
Branky a nahrávky:
15. Václavec (Mizera), 17. Rudiš (Ješko, Karásek), 24. Syrovátka L. (Junek), 26. Kotula (Václavec), 27. Karásek (Martinec), 28. Mizera (Václavec), 38. Václavec (Vala), 42. Junek (Syrovátka L., Syrovátka J.), 42. Rudiš (Ješko, Karásek), 44. Syrovátka L. (Junek, Maryška), 55. Maryška (Sehnoutek), 58. Syrovátka L. (Maryška, Junek) – 8. Stuchlík (Krása), 13. Svoboda (Stuchlík, Rákosník), 16. Cetl (Trpišovský), 40. Brokl (Stuchlík, Krása)
Rozhodčí: Hrubý – Doležal, Košek
Diváci: 185
Neproměněná penalta:
HC Lomnice nad Popelkou:
Mrázek – Syrovátka J., Sehnoutek, Vala, Kuch, Červený, Martinec – Junek, Syrovátka L., Maryška – Kotula, Mizera, Václavec – Rudiš, Karásek, Ješko
Náhradníci:
Trenér:
TJ Bohemians Praha: Skuhrovec – Koumal, Krása, Bažant, Kovář – Brokl, Cetl, Kaucký – Hlaváček, Stuchlík, Trpišovský – Svoboda, Rákosník
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Bohemians Praha: Skuhrovec – Koumal, Krása, Bažant, Kovář – Brokl, Cetl, Kaucký – Hlaváček, Stuchlík, Trpišovský – Svoboda, Rákosník
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hrubý – Doležal, Košek
Diváci: 185
Vyloučení v týmu TJ Bohemians Praha (Hráčská lavice - 2 min., příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Rákosník.