Vladivostok – Čeljabinsk 4:3 (po pr.) | Chabarovsk – Nižněkamsk 2:3 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 1:5 (kon.)
Novosibirsk – Magnitogorsk 2:6 (kon.) | Minsk – Soči 2:3 (1:2 po s.n.) | Dynamo Moskva – Riga 2:1 (kon.)
Viťaz – Jokerit 1:3 (kon.)
Dynamo Moskva
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Dinamo Riga
Neděle 10.01.2016, 15:00 • VTB Ice Palace • KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:23:25)

Československá stopa v utkání:

Jakub SEDLÁČEK (RIG) 35 zákroků, 2 góly, 94,6%

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Dinamo Moskva: 37

Dinamo Riga: 19

Je konec! Moskevské Dinamo poráží ve vyrovnaném utkání Dinamo Riga těsně 2:1, když ještě minutu před koncem třetí třetiny platil nerozhodný stav. Hosté se ale bránili pouze ve třech a nakonec inkasovali rozhodující gól z hole Nikulina.

59:22
    Pokud nedají domácí další gól, dohraje Riga utkání v oslabení.
    Ilja NIKULIN - 2:1

59:02
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    ILJA NIKULIN si vyměnil puk s Cvetkovem, ten mu vrátil do mezikruží, odkud Nikulin pálí z voleje a prostřeluje Sedláčka v brance Dinama Riga. Asistence: Alexej Cvetkov.

58:41
    Jenže Višněvskij pálí pouze do bránícího hráče, který odehrál puk ze třetiny.

58:10
    Domácí již v útočném pásmu, v přesilovkovém rozestavení a pomalu stahují smyčku před brankou Rigy.

58:04
    Další trest pro hosty, Galvinš fauloval Kokareva a Dinamo Riga bude hrát ve třech!

58:00
    To se jim ale zatím nevede, puk míří ze třetiny Rigy.

57:42
    Domácí se ale drží v útočném pásmu a diváci si přejí "šájbu".

57:30
    Střela Nikulina z pravé strany míří vedle branky Rigy.

57:05
    Za hákování jde na trestnou lavici hostující Sestito, domácí si tak zahrají přesilovou hru.

55:52
    Skvorcov najíždí na branku Dinama Moskva, ale je zpracováván dvěma bránícími hráči, kteří mu znemožnili vystřelit.

55:09
    Zakázané uvolnění rižského Dinama, hra se tak stěhuje před Sedláčka.
    Andris DZERINŠ - 1:1

54:12
    Riga právě vstřelila branku!
    Hosté využívají přesilovou hru, po přihrávce Darzinše pálí z levé strany ANDRIS DZERINŠ, který Lazušina propálil parádní střelou, kterou navíc ani nepostřehl rozhodčí. O tom, že puk skončil v brance, ho musel přesvědčit až videorozhodčí. Lauris Darzinš a Filipp Toluzakov.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 21. Mironov (Volkov), 60. Nikulin (Cvetkov) – 55. Dzerinš (Darzinš, Toluzakov)

Dynamo Moskva: Lazušin (Jerjomenko) – Višněvskij, Nikulin, A. Mironov, Hietanen, Robinson, Korjagin, Barancev, Igumnov – Kokarev, Těreščenko, Brjukvin – Volkov, Gorovikov, Fjodorov – Cvetkov, Babenko, Galimov – Markovin, Karpov, Šipov
    Dinamo Riga: Sedláček (Eriksson) – Seigo, Galvinš, K. Redhlis, Sotnieks, Ševčenko, Jerofjejevs – Darzinš, Sestito, Toluzakov – Skvorcovs, Dzerinš, Indrašis – Saulietis, Pavlovs, Meija – M. Redhlis, Berzinš, Kulda

Rozhodčí: Boman, Vasiljev – Aljošin, Nestěrov