Pardubice – Liberec | 2:3 (kon.) | | | Třinec – Kometa Brno | 1:2 (kon.) | | | Zlín – Vítkovice | 3:1 (kon.) |
Sparta – Plzeň | 1:2 (kon.) | | | Olomouc – K. Vary | 3:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Mountfield HK | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Chomutov – Litvínov | 2:3 (po pr.) |
Rusko – USA | 0:6 (kon.) | | | Kanada – Česko | 11:0 (kon.) |
Motor ČB – Havířov | 4:2 (kon.) |
Montreal – Pittsburgh | 1:3 (kon.) | | | Ottawa – Boston | 2:1 (po pr.) | | | Columbus – Carolina | 3:4 (po pr.) |
San Jose – Toronto | 7:0 (kon.) | | | Dallas – Minnesota | 1:2 (kon.) | | | Arizona – Nashville | 4:0 (kon.) |
Vancouver – Tampa | 2:3 (po pr.) | | | Los Angeles – St. Louis | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Winnipeg – Buffalo | 2:4 (kon.) |
Vladivostok – Čeljabinsk | 4:3 (po pr.) | | | Chabarovsk – Nižněkamsk | 2:3 (kon.) | | | Novokuzněck – Ufa | 1:5 (kon.) |
Novosibirsk – Magnitogorsk | 2:6 (kon.) | | | Minsk – Soči | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Dynamo Moskva – Riga | 2:1 (kon.) |
Viťaz – Jokerit | 1:3 (kon.) |
Znojmo – Villach | 3:2 (kon.) |
Maďarsko – Slovensko | 0:5 (kon.) |
Sparta – Kometa Brno | 3:2 (kon.) |
Chomutov – Ústí n/L | 3:0 (kon.) | | | Zlín – Mountfield HK | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Havlíčkův Brod – Jihlava | 1:5 (kon.) |
Č. Budějovice – Žďár n/S | 5:0 (kon.) | | | Letňany – PZ Kladno | 3:1 (kon.) | | | Sparta – Kladno | 2:4 (kon.) |
HC Plzeň – Liberec | 2:0 (kon.) | | | K. Vary – Slavia | 1:4 (kon.) |
Tychy – Asiago | 2:4 (kon.) | | | Rouen – Herning Blue Fox | 4:0 (kon.) |
Zvolen – Nitra | 4:3 (kon.) | | | Košice – Banská Bystrica | 3:1 (kon.) | | | Martin – Skalica | 5:3 (kon.) |
Poprad – Trenčín | 2:4 (kon.) | | | Piešťany – Žilina | 1:4 (kon.) |
Hvězda Praha – PZ Kladno | 3:0 (kon.) | | | Tábor – Třemošná | 5:3 (kon.) | | | Písek – Karlovy Vary B | 6:1 (kon.) |
Cheb – Vřesová | 11:2 (kon.) | | | Nejdek – Klatovy | 3:1 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uh.Ostroh | 3:7 (kon.) |
Vlašim – Poděbrady | 4:1 (kon.) | | | Trstěnice – Čerti Ostrov | 0:0 (odl.) | | | Č. Lípa – Frýdlant | 7:2 (kon.) |
Bohemians – Kobra Praha B | 7:4 (kon.) | | | Žižkov Praha – Hvězda Praha | 5:7 (kon.) | | | Slaný – Černošice | 3:4 (kon.) |
Humpolec – David Servis | 4:3 (kon.) | | | Tábor B – Veselí nLuž. | 3:5 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Strakonice | 3:2 (kon.) |
Soběslav – HC Vimperk | 8:4 (kon.) | | | Jaroměř – Třebechovice p. O. | 4:3 (kon.) | | | Nová Paka – N. Město n. M. | 5:2 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – HC Jičín | 6:1 (kon.) | | | Náchod – Nový Bydžov | 5:4 (kon.) | | | Šternberk – Nový Jičín B | 5:6 (po pr.) |
Česká Třebová – Litomyšl | 7:2 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Polička | 6:5 (1:0 po s.n.) | | | Choceň – Moravská Třebová | 5:4 (kon.) |
Chotěboř – Světlá nS | 3:5 (kon.) | | | Rakovník – Jesenice | 9:4 (kon.) | | | Hlinsko – Chrudim | 7:8 (po pr.) |
Gepardi Jablonec – HC Varnsdorf | 14:6 (kon.) | | | Lomnice n/P – HC Turnov | 6:1 (kon.) |
Zlín sledge – Karlovy Vary | 4:0 (kon.) | | | Dolný Kubín – Litvínov | 6:0 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc | 12:0 (kon.) |
Prostějov – Frýdek-M. | 2:3 (kon.) |
konec
Metallurg Novokuzněck
1:5
(0:3, 1:1, 0:1)
Salavat Julajev Ufa
Ufa vítězí nad Novokuzněckem 5:1. Hosté podali spolehlivý výkon a byli lepší v koncovce. Také je podržel gólman Sochatskij.
(13:16:18)
|
||
Konec zápasu.
|
||
59:52
|
Gólman Ufy kryl i ránu Glebova od modré.
|
|
59:00
|
Po zákroku Sochatskije se bude vhazovat v obranném pásmu Ufy.
|
|
58:45
|
Novokuzněck ještě kombinuje v útočném pásmu a má poslední šanci na snížení stavu v závěru zápasu.
|
|
58:09
|
Kirill Kabanov (UFA) dostal trest na 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.
|
|
56:28
|
Domácí se ještě snaží, ale Ufa má výrazný náskok a patrně už vedení udrží.
|
|
55:49
|
Zemčenko dorážel zblízka, ale také nedal!
|
|
55:00
|
Kaprizov střílel mimo tyče.
|
|
54:13
|
Ufa udržuje hru ve středním pásmu.
|
|
53:00
|
Bude se vhazovat před Sochatskijem, brankářem Ufy.
|
|
Sledujte zápasy KHL živě na TV Tipsport!
|
||
52:50
|
Ufa hraje v plném počtu, Omark je na ledě.
|
|
51:10
|
Novokuzněck ještě může dramatizovat zápas, pokud se prosadí v přesilovce. Zatím žádný z týmů dnes v početní výhodě gólově neudeřil.
|
|
50:50
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Omark - 2 min., nedovolené bránění brankáři).
|
|
50:50
|
Nyní Omark projel brankovištěm a sundal gólmana Podjapolskiho. Vznikla menší strkanice.
|
|
50:39
|
Nyní hosté z Ufy ujeli do přečíslení 2 na 1, ale vynikající zákrok si nyní připsal Podjapolski, který zastavil střelu Prochorkina!
|
|
49:10
|
Nedá se říci, že by domácí neměli šance, ale nedaří se jim překonat Sochatskije v brance Ufy.
|
|
48:45
|
Brankář Ufy musel řešit další závar před svou brankou.
|
|
47:50
|
Nyní ale domácí Makarenko vjel do pásma, obehrál obránce a byl sám před gólmanem, ale trefil jen lapačku!
|
Branky a nahrávky:
23. Kousal – 10. Hartikainen, 19. Endquist (Grigorenko, Omark), 19. Majorov (Hartikainen, Prochorkin), 22. Vorobjov (Nesterov, Černov), 43. Loginov (Lopistö)
Rozhodčí: Kulakov, Naumov – Sadovnikov, Šichanov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Metallurg Novokuzněck:
Karejev (od 21. Podjapolski) – Manuchov, Sčukin, Fairchild, Glebov, Kapotov, Amirov – Lebeděv, Kaprizov, Poliščuk, Zemčenko, Kousal, Romanov, Musin, Mitrijakov, Komaristy, Makarenko, Jerďakov, Semjonov, Plotnikov.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Svedberg) – Višněvskij, Derlijuk, Lepistö, Loginov, Metlijuk, Bodrov, Culigin, Arzamastsev – Kabanov, Engquist, Majorov, Makarov, Vorobjov, Grigorenko, Nesterov, Omark, Hartikainen, Černov, Prochorkin, Lazarev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Svedberg) – Višněvskij, Derlijuk, Lepistö, Loginov, Metlijuk, Bodrov, Culigin, Arzamastsev – Kabanov, Engquist, Majorov, Makarov, Vorobjov, Grigorenko, Nesterov, Omark, Hartikainen, Černov, Prochorkin, Lazarev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kulakov, Naumov – Sadovnikov, Šichanov
Diváci:
Martin Pešout