Montreal – Pittsburgh 1:3 (kon.) | Ottawa – Boston 2:1 (po pr.) | Columbus – Carolina 3:4 (po pr.)
San Jose – Toronto 7:0 (kon.) | Dallas – Minnesota 1:2 (kon.) | Arizona – Nashville 4:0 (kon.)
Vancouver – Tampa 2:3 (po pr.) | Los Angeles – St. Louis 1:2 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Buffalo 2:4 (kon.)
San Jose Sharks
7:0 (0:0, 4:0, 3:0)
Toronto Maple Leafs
Neděle 10.01.2016, 01:00 • SAP Center, San Jose • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký nedělní den. (03:54:38)

3. Brent Burns (SJS) 1+1

Po nepříliš zajímavé první třetině jsme nakonec viděli ofenzivní smršť v podání Sharks, kteří Torontu nasázeli sedm branek a jednoznačně vyhráli. Hokejisty Maple Leafs nečeká v kabině nic veselého, protože Mike Babcock nevypadal na lavičce příliš klidně.

59:35
    Žraloci kombinují s kotoučem v útočném pásmu a závěr utkání si užívají. Tento duel jim vyšel dokonale.

58:43

58:40
    Kadri to zkoušel z pravé strany, ale branku minul. San Jose toto oslabení ubrání.

57:57
    Torontu se stále nedaří usadit v útočném pásmu.

57:36
    San Jose bez problémů vyhazuje puky daleko od své branky.

56:43
    Za držení je však souběžně s komerční přestávkou vyloučen Tierney. Podaří se Torontu vstřelit čestnou branku?

56:43
    Tlak San Jose mírně opadl a duel se spíše dohrává. Na řadu přichází poslední komerční přestávka.

55:33
    Bozak si ocitl osamocen před Jonesem, kterého střelou pod břevno nepřekonal. Brankář San Jose stále drží čisté konto.

55:01

54:09
    Hosté se osvobozují. San Jose musí zakládat útok od vlastní branky.

53:53
    Další střela Dillona od modré čáry skončila v náruči Berniera. Hra je přerušena.

53:41
    Dillon nahazoval kotouč na branku, ale tu dokázal jeden z obránců zablokovat.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 25. Burns (Martin, Pavelski), 29. Nieto (Wingels, Burns), 36. Pavelski (Hertl, Thornton), 38. Hertl (Braun, Thornton), 45. Karlsson (Tierney, Braun), 50. Donskoi (Wingels, Vlasic), 52. Hertl (Braun, Vlasic)

San Jose Sharks: Jones (Stalock) – Braun, Vlasic, Burns, Martin, DeMelo, Dillon – Pavelski, Thornton, Hertl – Ward, Marleau, Nieto – Donskoi, Couture, Karlsson – Brown, Tierney, Wingels
    Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Gardiner, Rielly, Hunwick, Polák, Corrado – Parenteau, Bozak, van Riemsdyk – Komarov, Kadri, Grabner – Lupul, Holland, Winnik – Boyes, Froese, Matthias

Rozhodčí: Jackson, Chmielewski – Heyer, Nowak

Diváci: 17 281