Montreal – Pittsburgh 1:3 (kon.) | Ottawa – Boston 2:1 (po pr.) | Columbus – Carolina 3:4 (po pr.)
San Jose – Toronto 7:0 (kon.) | Dallas – Minnesota 1:2 (kon.) | Arizona – Nashville 4:0 (kon.)
Vancouver – Tampa 2:3 (po pr.) | Los Angeles – St. Louis 1:2 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Buffalo 2:4 (kon.)
Vancouver Canucks
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)
Tampa Bay Lightning
Neděle 10.01.2016, 04:10 • Rogers Arena, Vancouver • NHL
    Nikita Kučerov vyhrál hostům zápas.

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:56:48)

Tampa Bay Lightning: 6

Utkání končí vítězstvím Tampy v prodloužení, ale bylo to hodně šťastné vítězství. Vancouver měl o něco více ze hry, byť prodloužení zachraňoval v předposlední minutě normální hrací doby.

Nikita KUČEROV - 2:3

63:51
    Tampa právě vstřelila branku!
    Vancouver trochu nepochopitelně střídal, na střídačku zamířili dva ze tří hráčů na ledě, Henrik Sedin tak musel ještě ze všech sil zkoušet zastavit nájezd NIKITY KUČEROVA, což se mu ovšem nepodařilo. Kučerov poté dává rozhodující gól střelou mezi betony Markströma. Asistence: Vladislav Namestnikov a Anton Stralman.

63:00
    Stralman netrefuje branku Vancouveru a domácí jdou do útoku.

62:47
    Vhazování ve třetině Tampy, hosté získávají puk.

61:51
    Pohyb hráčů je již viditelně pomalejší, Stamkos na levé straně, Markström parádně lapil jeho střelu.

61:07
    Stamkos s Palátem šli do přečíslení dva na jednoho, ale Stamkos nepřekonává Markströma.

60:52
    Vancouver si vytváří dvě zajímavé šance, ani z jedné neskóruje.

60:01

Prodloužení začne za malý okamžik.

Po šedesáti minutách končí utkání nerozhodně, rozhodnout tak bude muset prodloužení, případně samostatné nájezdy.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 16. Baertschi (Horvat, Weber), 58. Horvat (Hutton, Biega) – 4. Killorn (Kučerov, Namestnikov), 53. Filppula (Stralman, Callahan), 64. Kučerov (Namestnikov, Stralman)

Vancouver Canucks: Markström (Miller) – Edler, Tanev, Bartkowski, Biega, Hutton, Weber – D. Sedin, H. Sedin, Burrows – Baertschi, Horvat, Vrbata – Higgins, Cracknell, Virtanen – Prust, Vey, Dorsett
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Hedman, Stralman, Garrison, Šustr, Nestěrov, Coburn – Palát, Namestnikov, Stamkos – Killorn, T. Johnson, Kučerov – Paquette, Filppula, Callahan – Brown, Boyle, Condra

Rozhodčí: Leggo, Walsh – Cameron, Rody

Diváci: 18 335