Maďarsko – Slovensko 0:5 (kon.)
Maďarsko
0:5 (0:3, 0:0, 0:2)
Slovensko
sk Neděle 10.01.2016, 19:30 • Miskolc Arena • Mistrovství světa žen do 18 let - I. divize

Slovenky dokázali zvládnuť prvý krok na tomto turnaji a Maďarkám nastrielali 5 gólov, pričom neinkasovali. Zajtra sa náš hokejový výber žien do 18 rokov stretne s Dánkami, tie dnes prehrali s Japonskom 0:3. Po tomto víťazstve sme zásluhou najlepšieho skóre v tabuľke na prvom mieste.

Strely – 14:33

Prajeme príjemný zvyšok dňa ! (21:31:16)

56:56
    Zápas máme pod kontrolou a víťazstvo na 99% takisto, po skvelom výkone dnes s veľkou pravdepodobnosťou získame 3 body!

55:57
    Maďarky si berú po piatom inkasovanom góle oddychový čas.

55:57
    Slovensko dalo gól! Kristína Fáberová našla pred bránkou BIANKU ŠULÍKOVÚ a tá sa pred Horváthovou nemýlila. Slovensko potvrdzuje svoju prevahu v zápase a momentálne vedie rozdielom triedy. Asistencie: Kristína Fáberová, Annamária Suráková.

53:03
    V tretej tretine sa Maďarky mierne strelecky prebudili, už teraz dokázali ohroziť našu bránku toľko, ako dokopy v predchádzajúcich v dvoch tretinách. Pomer striel v tretej tretine je 6:6. Maďarky už hrajú v plnom počte.

52:00
    Prvá polovica presilovej hry našim hráčkam nevyšla podľa predstáv, pokračujeme v dobíjaní maďarskej bránky.

51:03
    Zora Gottlibetová sa previnila faulom a odchádza na trestnú lavicu na 2 minúty za vrazenie.

46:16
    Hra pokračuje a naše hráčky si stále zvyšujú počet striel, dokopy ich už maďarská brankárka Horváthová musela kryť 31.

44:12
    Pokračujeme v dobrom výkone a strieľame aj piatu strelu na bránku Horváthovej, tentoraz to nie je gól.

42:43
    Slovensko dalo gól! LUCIA IŠTÓCYOVÁ strieľa 4. gól nášho tímu a je už pravdepodobne rozhodnuté. Maďarky nemajú potrebnú úroveň, ako naše hráčky, Ištócyovej gól padol zo 4. strely našich hráčok v tejto tretine. Asistencie: Blanka Šulíková, Kristína Fáberová.

41:11
    O prvú strelu v tejto tretine sa postarali naše hráčky, Vanessa Horváthová si ale zlepšuje osobné štatistiky a chytá.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Naše hráčky zatiaľ ťažia z trojgólovej prvej tretiny. V druhej časti hry sme gól nevideli. Slovenky sú však až príliš často vylučované. Aj napriek tomuto faktu sme dokázali vystreliť na bránku súpera v tejto tretine až 13-krát, pričom Maďarky strielali pri troch presilových hrách v tejto tretine iba 3-krát.

Strely – 6:25

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:59
    Aj tretia presilová hra Maďarska v tejto tretine je neúspešná, naše hráčky sa ubránili a hrajú už v pätici.

37:45
    Maďarky doteraz vyslali na našu bránku len 6 striel, pri takejto vynikajúcej obrane nášho tímu to môže skončiť aj čistým štítom našej gólmanky Adriany Štofankovej.

36:59
    Žiaľ na našej strane evidujeme ďalšie vylúčenie, na 2 minúty si za hrubosť odchádza oddýchnuť na trestnú lavicu Iveta Klimášová.