Chomutov – Ústí n/L 3:0 (kon.) | Zlín – Mountfield HK 4:3 (1:0 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 1:5 (kon.)
Č. Budějovice – Žďár n/S 5:0 (kon.) | Letňany – PZ Kladno 3:1 (kon.) | Sparta – Kladno 2:4 (kon.)
HC Plzeň – Liberec 2:0 (kon.) | K. Vary – Slavia 1:4 (kon.)
po s.n. (1:0)
Berani Zlín
4:3 (1:0, 1:0, 1:3 - 0:0)
Mountfield HK
Neděle 10.01.2016, 12:00 • PSG aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Zdravím všechny fanoušky mládežnického hokeje. Čeká nás utkání mezi PSG Zlín a Mountfield Hradec Králové.
    Domácí tým Zlína si drží první místo v tabulce a určitě bude dělat vše proto, aby si tuto pozici upevnil. Hradec Králové si prozatím drží čtvrté místo v tabulce a na domácí ztrácí 18 bodů.

PSG Zlín: Kubík (Kořének) – Janošek, Dřímal, Jaroněk, Prchal, Dluhoš – Suhrada, Luža, Mynář, Pröschl, Leška, Světlík, Nesrsta, Dřímal, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Zmeškal

Mountfield HK: Dvořák (Novotný) – Řehák, Voňka, Junek, Krištof, Duben, Klodner, Kynčl – Šedivý, Hladík, Jakubec, Síla M., Síla V., Vaňát, Pokorný, Šlaicher, Morong, Růta, Poppel

Rozhodčí: Volf – Novák, Wesley.

Hráči se zdraví s rozhodčími a zápas brzy začne.

00:01

00:30
    Dobiáš (ZLN) jde okamžitě do útoku.

01:01
    Zlín začal utkání velkým tlakem, teď ale ztrácí puk.

01:45
    Jaroněk (ZLN) vynáší puk za branku a snaží se opět dostat Zlín do útočné hry.

02:20
    Vhazování před Kubíkovou bránou.

03:15
    Luža (ZLN) chtěl střílet, ale hradecká obrana mu to neumožnila. Nakonec puk na Novotného spíše poslal.

04:10
    Vidíme střely na obou stranách.

04:30
    Tomáš Dřímal vyloučen za hákování a domácí tak hraji první oslabení.

05:20
    Ševcům se daří vyhodit puk.

06:10
    Přerovu se nedaří udržet přesilovkovou formaci a domácí zatím úspěšně brání svou bránu.

06:30

07:40
    Ani jednomu týmu se zatím nepodařilo uskutečnit nějakou kloudnou akci. Hra se zatím odehrává spíše opatrně.

08:30
    Hradečtí se dokáží rychle přemisťovat z jedné strany hřiště na druhé. To se jim povedlo i teď a ohrožují zlínskou bránu.

10:00
    Pokorný (HRK) rychle proklouzl kolem mantinelu ve středním pásmu a byl zastaven až domácí obranou.

11:45
    Poslední vzájemné utkání Zlína a Hradce bylo napínavé až o samotného konce a velmi vyrovnané. Dnes to vypadá na podobnou hru.

13:20
    Luža (ZLN) vypálil na hradeckou bránu, Dvořák však bez problému vyráží.

15:32
    Zlín právě vstřelil branku!
    A přichází první gól utkání! Domácím se přeci jen podařilo prokličkovat hradeckou obranou a VOJTĚCH DOBIÁŠ zakončil! Asistence: Robert Sedláček

16:24
    Hradec v ofsajdu.

17:18
    Zlínu jako by ten gól vlil novou energii do žil. Pouští se teď mnohem aktivněji do útoku.

18:30
    Teď ale Hradec přesouvá svou hru do svého útočného pásma. Mají ještě necelé dvě minuty na vyrovnání hry před přestávkou.

19:02
    Hradec pálí! Ale Kubík vyráží.

19:40
    Zlín jde dopředu.

19:50
    Na hřišti mimo hru vzniká menši bitka u mantinelu. Oba hráči jdou na trestnou lavici.

19:50
    Dobiáš (ZLN) a Šedivý (HRK) jdou na trestnou lavici!

20:00

První třetina skončila, vyšel z ní lépe tým domácích. Druhá třetina bude začínat hrou čtyři na čtyři a to přibližně za 13 minut.

20:01

21:10
    Druhá třetina začala a domácí zatím spíš brání, než útočí. Hradečtí se snaží dotáhnout skóre.

21:40
    Stále se hraje čtyři na čtyři a hráči poněkud šetří síly.

21:55
    Hosté i domácí v plném počtu.

22:30
    Domácí budou hrát první přesilovou hru.

23:18
    Ševci zatím nezkusili žádnou pořádnou akci. Zatím je to jen jakési přesilovkové nahrávání v útočném pásmu.

23:45
    Hradci se podařilo vyhodit a dokonce se dostal do šance.

24:23
    Ševci přeci jen využili přesilovku a TOMÁŠ DŘÍMAL střílí gól. Asistence: Lukáš Zmeškal, Jan Jaroněk

24:23
    Zároveň se zlínským gólem je vyloučen hradecký hráč Poppel na dvě minuty za hákování.

25:06
    Jde vidět, že dvě oslabení hned po sobě jsou pro hradecké hráče velkým zápřahem a Zlín se stále dostává do šancí.

26:23

26:50
    Fajkus (ZLN) proráží hradecku obranu, je však zastaven Voňkou.

27:20
    Zmeškal se snažil dohnat puk před hradeckou bránou, ale je vyloučen za zabrždění přímo před Dvořákem.

28:20
    Domácí hrají velmi dobrou hru v oslabení. Nepouští hradec do žádných šancí.

29:15
    Přeci jen se Hradeckým daří párkrát vystřelit na bránu.

29:20

29:28
    Zlín si v plném počtu dlouho nezahrál, Pröschl si jde sednout za podražení.

30:20
    Zmeškal vyhazuje, Zlín má čas vystřídat.

31:20
    Na ledě je velmi vyhrocená atmosféra. Hráči jsou opět v sobě a na každé straně jsou vyloučení hráči na 2+2 minuty za hrubost.

32:02
    Hraje se hra čtyři na tři, kdy jsou hosté v oslabení.

32:40
    Na hradecké straně vyloučeni Poppel a V. Síla, na domácí straně Janošek.

33:20
    Vojtěch Síla (HRK) se vrací na led, hra tak pokračuje 5 na 5. Na trestných však stále zůstávají jeden hráč z každho týmu.

34:00
    Domácí Tomáš Dřímal vyloučen za krosček. Hradec hraje další přesilovou hru.

35:15
    Na ledě je teď velmi rozházená a divoká atmosféra. Po sérii vyloučení a přesilovek se týmy nedokáží pořádně sehrát.

35:47
    Domácí v plném počtu a zároveň Janoškovi a Poppelovi skončil trest 2+2 za hrubost.

36:50
    Hradec jde dopředu a pokouší se znovu hrát aktivní útočnou hru.

37:37
    Píská se příhra rukou.

38:18
    Hradečtí pořád nebezpečně krouží kolem domácí brány.

38:32
    Kubík teď skvělý zákrok!

40:00

Konec druhé třetiny už nepřinesl žádnou větší akci. Za to v průběhu jsme viděli divoké reakce hráčů a velké strkanice, za což padly i vyšší tresty.
    Domácí si i přesto pořád drží dvougólový náskok.
    Třetí třetina začne za 15 minut.

40:01

40:49
    Zlínský útok měl teď před soupeřovou bránou hned tři šance, kdy Hradečtí ztratili kontrolu nad pukem, které však nedokázal proměnit.

41:15
    Hradec právě vstřelil branku!
    MATĚJ MORONG snižuje zlínský náskok a Hradec se tak na začátku třetí třetiny poprvé gólově prosadil. Bez asistence.

42:03
    Štěpán Pokorný je vyloučen na dvě minuty za hákování. Zlín má tak šanci opět zvýšit své vedení.

42:48
    Střelec jediného hradeckého gólu Matěj Morong vyloučen za sekání a Zlín tak hraje přesilovku 5 na 3!

43:20
    Ševci využili přesilovky 5 na 3 a MATĚJ PRÖSCHL zvyšuje na 3:1. Asistence: Vojtěch Dobiáš, Tomáš Dřímal

44:30
    Zlín stále hraje přesilovou hru.

44:48

45:10
    Suhrada mohl ještě zvýšit vedení Zlína, ale Dvořáka se mu i přes dobře mířenou trefu nepovedlo prostřelit.

47:20
    Hradec se dostal do velké šance a na ledě opět vzniká bitka. Zlín bude hrát v oslabení.

47:20
    Jáchym Janošek vyloučen za hrubost a Hradečtí hrají přesilovou hru.

48:27
    Ševci ukazují, že hry v oslaben umí hrát.

49:23
    Vteřinu před koncem hradecké přesilové hry se za záda Kubíka trefil PETR POPPEL. Asistence: Matěj Morong, Vojtěch Síla
    Hokejky je třeba mít co nejkvalitnější :)

49:58
    Šedivý unikl zlínské obraně, vystřelit se mu však nepodařilo.

50:49
    Hosté začínají přiostřovat svou hru a jdou plně do útoku.

51:09
    Vypadá to, že někteří hráči nedokáží udržet své emoce na uzdě. Každou chvíli jsou mužstva v sobě.

52:02
    Offside překazil hradecký útok.

52:48
    Hradec minul prázdnou bránu!

53:24
    Vyloučen domácí hráč Vojtěch Dobiáš a Zlín tak bude teď hrát velmi těžké oslabení.

54:20
    Ševcům se podařilo vyhodit a na chvíli tak uniknout hradeckému tlaku.

54:52
    Voňka v obrovské šanci, Kubík chytá a tím velmi ulehčil situaci domácím.

55:27

56:03
    Dobiáš vystřelil z trestné lavice a hned se dostal do šance, objel bránu a přihrál před, kde ale jeho přihrávku nikdo nezachytil.

57:00
    Po krásné akci a přihrávce od Dluhoše, pálí Janošek. Jeho pecku však zachycuje hradecká obrana. To byla šance!

58:03
    Další gólová šance, tentokrát na straně Hradce.

58:23
    Oddechový čas pro hosty.

58:23
    Dvořák odchází na střídačku a Hradec hraje v šesti.

59:15
    Chumel před domácí bránou, ztrácí se přehled o puku a do konce utkání zbývá 45 sekund!

59:30
    Ševcům se podaří vyhodit, míjí však prázdnou soupeřovu bránu.

59:41
    A je to gól 19 vteřin před koncem se trefuje MATĚJ MORONG a je vyrovnáno. Asistence: Petr Poppel, Jan Klodner.

60:00

Utkání jde do prodloužení. Týmy se radí na střídačkách a atmosféra by se dala krájet.

Za domácí nastupuje Dluhoš, Pröschl, Janošek a Sedláček.

60:01

60:19
    Teď jde o všechno a Hradec se prodírá rychle dopředu!

61:27
    Ševci v protiútoku.

61:45
    Dobiáš pálí, Dvořák chytá!

61:59
    Teď není čas na chyby a hráči to vědí. Všichni hrají na sto procent.

62:55
    Tentokrát to do hradecké brány zkouší dostat Janošek. Také bez úspěchu.

63:19
    Světlík (ZLN) zůstává ležet na ledě a spoluhráči ho až po chvíli musí dovést na střídačku.

64:20
    Vypadá to, že se půjde na samostatné zájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

A je to tak. O utkání rozhodnou až samostatné nájezdy.