Liberec – Kladno 6:4 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 5:1 (kon.) | HC Litvínov – Pardubice 5:8 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
6:4 (2:2, 2:0, 2:2)
Rytíři Kladno
Čtvrtek 14.01.2016, 16:00DHL Extraliga juniorů • 33. kolo

Tímto příspěvkem se s vámi loučíme a budeme se na vás těšit u některého z dalších onlajnů. (18:12:19)

Dnešní utkání nabídlo plno zvratů, ale také branek. Tři body zůstanou v Liberci, který už vedl 5:2, ovšem Kladno se dokázalo vzchopit a dokázalo se dostat na dostřel jediné branky. Jenže v závěru zápasu přišlo trestné střílení, které proměnil Matěj Paločko a jeho gól dal utkání definitivní tečku.

59:57

57:57
    Na konci utkání tu máme ještě jednoho vyloučeného hráče, za napadení si půjde na dvě minuty "odpočinout" Jozef Huňa.

57:21
    Liberec právě vstřelil branku!
    K trestnému střílení se pochopitelně postavil faulovaný MATĚJ PALOČKO, který vyzrál na Davida Stahla a pojišťuje vítězství týmu ze severu Čech. Bez asistence.

57:21
    Liberec pojede trestné střílení! Unikajícího hráče v koncovce podrazil Jakub Hajný a domácí mají šanci na definitivní tečku.

54:44
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Máme tu velmi zajímavou zápletku, o kterou se postaral hostující tým. Kotouč za brankovou čáru Liberce dopravil PETR HAVLŮJ, jenž svou branko dostává Rytíře zpátky do boje o body. Asistence: Daniel Kružík a Yuki Miura.

52:19
    Rytířům se podařil snížit a zápas tak z jejich pohledu ještě není ztracený. K černé gumě se dostal JAKUB HAJNÝ, které mu se podařilo vsítit třetí gól svého celku. Asistence: Vincent Keszi.

49:33
    Půl minuty se bude hrát ve čtyřech a následně začne početní výhoda Kladna. Dvě minuty za sekání dostává Michael Klinger, jenž se ohnal po soupeři.

48:03
    Rytíři jdou opět do tří a v této nevýhodě budou třiadvacet vteřin. Nervy na uzdě neudržel Petr Patyk, jenž inkasuje menší trest za hrubost.

47:06
    Severočeši využívají početní výhodu o dva muže a střílejí Kladnu pátou branku. Ke kotouči se dostal DOMINIK HRNÍČKO, který přesnou ranou zasazuje soupeři další ránu. Asistence: Matěj Paločko a Jozef Huňa.

46:26
    Kladno opět bude hrát ve třech. Dalším potrestaným hráčem je Daniel Kružík, který sekl soupeře a Liberec může definitivně zlomit zápas.

45:43
    Podražením se proti pravidlům provinil hostující Jakub Kaprál, jenž už míří na trestnou lavici.
    45:02 Finové vyhráli MS juniorů. Objeví se někteří pozdější talenti v české juniorské soutěži?

Kings and their gold. #Suomi #RibcorReckoner

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey (@ccmhockey),

45:02
    Liberec se v oslabení ubránil a nedal šanci Kladnu k další zápletce.

43:02
    Rytíři mají další šanci a úpravu skóre. Menší trest za sekání dostává Matěj Paločko.

40:01

Adam Soukup

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 3. Šír (Král, Kalfiřt), 19. Šír (Kalfiřt, Král), 30. Král (Šír), 35. Mečíř (Havlas), 48. Hrníčko (Paločko, Huňa), 58. Paločko (TS) – 3. Havlůj (Miura, Kružík), 12. Miura (Havlůj), 53. Hajný (Keszi), 55. Havlůj (Kružík, Miura)

Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Petružálek) – Bednář Turek, Klinger, Kunst, Mečíř, Divila, Tržický – Hrníčko, Šír, Kalfiřt, Huňa, Pokorný, Rubeš, Král, Gecko, Svoboda, Havlas, Paločko
    Rytíři Kladno: Stahl (Ptáček) – Havelka, Malý, Chládek, Bunda, Matula, Zajíc – Piovarči, Křepelka, Patyk, Borkovec, Hajný, Havlůj, Keszi, Kaprál, Miura, Hrabík, Kružík, Kalaj

Rozhodčí: Wagner – Hejl, Podrazil