Baník Ostrava – VŠB-TU Ostrava 4:4 (kon.) | Egretta Bílovice n. S. – Třinec 2:3 (kon.) | Hodonín – Gamaspol Jeseník 1:4 (kon.)
FC Tango Hodonín
1:4 (0:4)
AC Gamaspol Jeseník
Pátek 15.01.2016, 20:30 • TEZA Hodonín • 2. Futsal liga východ • 14. kolo

Jeseník už sice ve druhé půli branku nevstřelil, ale také si nenechal vzít výhru. Domácím se podařilo sice snížit na tříbrankový rozdíl ve třicáté páté minutě, ale plný počet bodů se připsal Gamaspolu.

Z Hodonína je to ode mě pro dnešek vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Přeji hezký víkend. Tereza Košťálová (22:20:27)

37
    Žlutou kartu dostává Tomáš Janulík (FK Dukla Hodonín).

36
    Žlutou kartu dostává Martin Březina (FK Dukla Hodonín).

35
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MARTIN BŘEZINA. Asistence: Jakub Kolařík.

21

Jeseník vede po prvním poločase o čtyři branky a Dukle nedovolil vstřelit ani jeden gól. Domácí mužstvo dnes hraje bez bojovnosti a zdá se, že i ustrašeně. Hodonín má na vyrovnání před sebou celou druhou půli.

20

18
    Gamaspol právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ WOITEK. Asistence: Jakub Till.

15
    Autorem branky je JAN VAVRAČ. Asistence: Jakub Till.

9
    Autorem branky je JAN VAVRAČ. Asistence: Tomáš Kazár.

9
    Autorem branky je JAN VAVRAČ. Asistence: Patrik Plhák.

1

FK Dukla Hodonín: Ján Jankovič – Ondřej Krejčiřík, Karel Kučí, Pavel Kotásek, Michal Bidmon, Roman Parobek, Tomáš Janulík, Jakub Kolařík, Martin Březina, Aleš Parobek. Trenér: Antonín Jánoš.

Z technických důvodů není sestava k dispozici podle čtyřek.

AC Gamaspol Jeseník: Jakub Till – Vladimír Novák, Tomáš Kazár, Patrik Plhák, David Martinov, Lukáš Woitek, Jan Vavrač, Jan Daniel, Richard Zrník, Jaroslav Dostál. Trenér: Jiří Gnída.

Rozhodčí: Gasnárek, Kliner; delegát: Venc.

Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí: Michal Gasnárek;
    Druhý rozhodčí: Jan Kliner.

Delegát svazu: Radek Venc.

Z technických důvodů budeme ze zápasu přinášet pouze změny stavu.

Letošní bilance obou týmů v soutěži:

FK Dukla Hodonín:
    13 zápasů: 4 výhry, 0 remíz, 9 porážek; skóre 42:80, 12 bodů, 10. místo.

AC Gamaspol Jeseník:
    13 zápasů: 10 výher, 2 remízy, 1 porážka; skóre 73:32, 32 body, 1. místo.

Příjemný páteční večer z Hodonína, kde zanedlouho začne 14. kolo druhé ligy skupiny Východ. Celek FK Dukla Hodonín vyzve tým AC Gamaspol Jeseník.

Vítáme Vás u on-line přenosu z Hodonína, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná ve 20:30 hod.

Stadion: TEZA Hodonín, Tyršova 3588/10, Hodonín.

Tereza Košťálová

Branky: 35. Březina (Kolařík) – 9. Vavrač (Plhák), 9. Vavrač (Kazár), 15. Vavrač (Till), 18. Woitek (Till)

Karty:   36. Březina (HOD), 37. Janulík (HOD)

FC Tango Hodonín: Ján Jankovič – Ondřej Krejčiřík, Karel Kučí, Pavel Kotásek, Michal Bidmon, Roman Parobek, Tomáš Janulík, Jakub Kolařík, Martin Březina, Aleš Parobek. Trenér: Antonín Jánoš.

Rozhodčí: Gasnárek, Kliner; delegát: Venc