Toulouse – PSG 0:1 (kon.) | Guingamp – Nantes 2:2 (kon.) | Troyes – Rennes 2:4 (kon.)
Bordeaux – Lille 1:0 (kon.) | GFC Ajaccio – Remeš 2:2 (kon.) | Bastia – Montpellier 1:0 (kon.)
SC Bastia
1:0 (0:0)
Montpellier HSC
Sobota 16.01.2016, 20:00 • Stade Armand Césari (Furiani) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (21:55:41)

Fauly: 23:11.

Domácí Bastia poráží, v souboji sousedících týmů v tabulce, Montpellier o jednu branku. O tu se postaral v padesáté minutě Ayité, který poslal do branky centr Marangeho a udal tak konečné skóre. Hosté si největší šanci vytvořili až ve čtvrté nastavené minutě druhého poločasu, když se k prodlouženému míči dostal Dabo, ale ten patou Lecu nepřekoval a tak si domácí brankář dnes připsal čisté konto na svůj účet. Utkání ovlivnily také dvě vyloučení. O první se postaral domácí Fofana, když velmi nesportovně hlavou udeřil protihráče. Z týmu hostů byl o tři minuty později vyloučen Congré, když ve středovém kruhu podrazil unikajícího střelce branky, Ayitého.

90+5

90+4
    A mohlo být vyrovnáno v poslední nastavené minutě! Na centr z pravé strany si naskočil Boudebouz, který prodloužil míč na úplně volného Ningu. Ten však patičkou Lecu nepřekonal!

90+3
    K míči se dostal po centr Ningy právě Dabo. Ten však ve vápně padá a chce si vynutit pokutový kop. Rozhodčí ale nepíská a tak se pokračuje ve hře.

90+2
    Rozhodčí nastavuje v druhém poločase čtyři minuty.

90+1
    Domácí stoper Modesto dostává žlutou kartu za hru rukou, kterou si pomohl při bránění Daboa.

90
    V poslední minutě řádné hrací doby se stáhl míč pro sebe Leca, když mu vysoký míč přeletěl až na malé vápno.

89
    Střídající Danic vybojoval další faul, když si výborně pokryl míč před Hiltonem a na polovině hřiště ho musí hostující kapitán faulovat.

88
    Leca v posledních minutách druhého poločasu musí ještě řešit nepříjemný centr z levé strany. Míč se mu však výborně přilepil do rukavic a kazí tak Yatabarého pokus.

87
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Jonas Martin, přichází Mamadou N'Diaye.

86
    Cahuzac poslal centr, který šel po zemi. Míč jen těsně minul před brankou Mostefa, který byl osamocen pře brankou.

85
    Domácí šetří čas na polovině soupeře. Rémymu došla trpělivost a fauluje střídajícího Danice, který velmi dlouho držel míč.
    84. Boudebouz se pokusil usměrnit do branky centr Martina v přímého kopu, leč neuspěl a tak Leca nemusel zasahovat.

84
    Další zajímavá situace pro hosty. Centr z volného přímého kopu poslal do vápna Martin. Na jeho centr si naskočil volný Boudebouz, ten však nedokázal usměrnit míč do branky a tak Leca nemusí zasahovat.

83
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Julian Palmieri, přichází Gaël Danic.

82
    Míč z volného přímého kopu měl jít do vápna domácího celku. Rémy se však ukopl a balon poslal velmi slabě jen před vápno, kde si s míčem poradila domácí obrana.

81
    Posledních zhruba deset minut pro hosty, aby vstřelením branky zdramatizovali boj o dnešní body. Domácí se naopak budou snažit, aby všechny zůstali na jejich stadionu.