Buffalo – Boston 1:4 (kon.) | Toronto – Chicago 1:4 (kon.) | Carolina – Vancouver 2:3 (po pr.)
Tampa – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | Minnesota – Winnipeg 0:1 (kon.) | Anaheim – Dallas 4:2 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 2:3 (0:1 po s.n.) | Arizona – New Jersey 0:2 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 3:5 (kon.)

2. Blake Wheeler (WPG), 1+0
    3. Devan Dubnyk (MIN) 25 zákroků, 1 gól, úsp 96,2 % (04:30:35)

Hosté udrželi hubený jednogólový náskok po celý zápas i přes závěrečný nápor domácího celku a připisují si důležité vítězství. Velkou měrou se na něm podepsal Hellebuyck, jenž pochytal všech 24 střel soupeře a připisuje si čisté konto.

57:50
    Dubnyk odjíždí na střídačku, Minnesota hraje v šesti.

57:33
    Hostům se ale daří vyhodit puk do bezpečí.

57:18
    Poslední šance pro Wild. Za podražení si jde totiž sednout Burmistrov (WPG) a bude se modlit, aby tam vydržel celé dvě minuty.

56:29
    Zakázané uvolnění na straně Winnipegu.

55:55
    Gólman hostí kryje střelu příklepem od Brodina.

55:00
    Čas se domácímu celku tenčí. Hráči Minnesoty dokázali za patnáct minut třetí třetiny prověřit Hellebuycka pouze čtyřikrát..

53:38
    Zakázané uvolnění hostů.

52:00
    Halischuk se dostal až před Dubnyka. Jeho bekhend ale skončil na zadním mantinelu místo v brance.

51:00
    Wheeler vyslal od modré přízemní střelu. Dubnyka sklapl své betony včas k sobě.

50:14
    Minnesotě zbývá necelých deset minut na to, aby alespoň vyrovnala. Její hráči ale nejsou schopni ohrozit Hellebuycka.

48:37
    Hosté jsou dlouho v útočném pásmu. V jejich případě se ale jedná o šetření času.

46:52
    Dubnyk zaváhal s rozehrávkou a k puku se dostal Ladd. Ten ale nevyužil chyby domácího gólmana k navýšení vedení svého týmu.