Buffalo – Boston 1:4 (kon.) | Toronto – Chicago 1:4 (kon.) | Carolina – Vancouver 2:3 (po pr.)
Tampa – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | Minnesota – Winnipeg 0:1 (kon.) | Anaheim – Dallas 4:2 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 2:3 (0:1 po s.n.) | Arizona – New Jersey 0:2 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 3:5 (kon.)
Anaheim Ducks
4:2 (4:0, 0:1, 0:1)
Dallas Stars
Sobota 16.01.2016, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL
    Kari Lehtonen nedokázal zastavit střelce Ducks

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:56:00)

Dallas Stars: 7

A to je všechno, víc toho už v dnešním parádním zápase neuvidíme. Anaheim rozhodl o svém vítězství již v první třetině, v níž nasázel nejlepšímu týmu Západní konference hned čtyři góly. Co naplat, že Dallas poté zbývající dvě třetiny vyhrál a mocně svého soupeře tlačil, když to nakonec na víc, než na dva góly nestačilo. Anaheim si tak připisuje další cenné vítězství v boji o postupovou osmičku, Dallas naopak další nepříjemnou porážku, kterých je v posledních zápasech docela hodně.

59:47
    Sharp to zkusil individuálně, ale je Linholmem odstaven od puku.

59:35
    Ryan Getzlaf to zkusil z vlastní třetiny, branku Dallasu ale netrefil, je tak z toho icing.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:35
    Puk končí v hledišti, nebude se vylučovat, vhazuje se po pravici Andersena.

58:17
    Andersen se nyní zaskvěl při střele Jamieho Benna z levé strany, kdy ještě Jason Spezza zkoušel dorážet.

58:05
    Zakázané uvolnění Anaheimu, bude se opět vhazovat po levici Andersena.

57:58
    Kari Lehtonen zůstává po komerční přestávce již na střídačce, hosté zkoušejí power-play!

57:58
    Pohotová střela Roussela, která však míří přímo do Andersena.

57:41
    Eakin bekhendem nahazuje puk do útočného pásma.

56:47
    Kesler uniká po levém křídle, ale Janmark mu nakonec sebral puk.

56:18
    Dallas opět může napnout všechny své síly do útoku.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 4. Silfberberg (Manson, Hagelin), 4. Vatanen (Cogliano, Thompson), 16. Lindholm (Kesler, Silfverberg), 16. Perry (Theodore, Getzlaf) – 22. Janmark (Moen), 52. Jamie Benn (Spezza, Demers)

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Lindholm, Manson, Vatanen, Bieksa, Theodore, Stoner – Rakell, Getzlaf, Perry – Maroon, Kesler, Silfverberg – Hagelin, Horcoff, Cogliano – Santorelli, Thompson, Sekáč
    Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Goligoski, Klingberg, Oduya, Demers, Jokipakka, Jordie Benn – Jamie Benn, Seguin, Sharp – Janmark, Spezza, Hemský – Roussel, Eakin, Ničuškin – Moen, Fiddler, Eaves

Rozhodčí: McCauley, Kowal – Mach, Rody

Diváci: 16 201