Olomouc – HC Plzeň 1:5 (kon.) | Kladno – Opava 10:1 (kon.) | Jihlava – Havířov 3:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Vsetín 6:2 (kon.) | Zlín – Chomutov 1:4 (kon.) | Č. Budějovice – Poruba 6:2 (kon.)
Vítkovice – Kometa Brno 5:3 (kon.) | HC Litvínov – Pardubice 2:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 3:4 (1:2 po s.n.)
Třinec – Mountfield HK 5:1 (kon.) | Liberec – Slavia 4:2 (kon.) | K. Vary – Letňany 3:2 (po pr.)
HC Vítkovice Ridera
5:3 (1:2, 1:1, 3:0)
HC Kometa Brno
Sobota 16.01.2016, 13:00 • MFH Ostrava • Extraliga staršího dorostu • 6. kolo

Utkání šestého kola druhé části NOEN Extraligy staršího dorostu mezi Vítkovicemi a brněnskou Kometou je již minulostí. Po většinu herního času hosté z jihu Moravy vedli, ale osm minut před koncem zaveleli Ostravané k obratu. Podařilo se jim vstřelit dva góly během necelé minuty a poslední, pátý gól pak přidal do prázdné branky tři minuty před koncem Kosina. (15:12:45)

59:15
    Trest pro hráčskou lavici hostů za příliš mnoho hráčů na ledě. Na trestnou odjíždí Lukáš Frydrych.

58:25
    Hosté opět v šesti, Dostál na střídačce.

57:00
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Prázdnou branku hostů trefil ONDŘEJ KOSINA – 5:3. Bez asistence.

56:43
    Dostál odvolán na střídačku, hosté zkouší hru s šesti hráči v poli.

55:49
    Vyloučený Zukal na ledě.

55:17
    Vítkovický Dominik Ficek vyloučen na dvě minuty za hrubost.

54:23
    Domácí hrají v plném počtu.

53:49
    Vyloučení z řad hostů, Lukáš Zukal (KOM) si odpyká dvě trestné minuty za nedovolené bránění.

52:23
    Jaroslav Veřmirovský (VIT) vyfasoval dvě trestné minuty za sekání.
    Pěkná postýlka... :)

Something retro. Something new. #MadeOfHockey #RetroFlex

Zveřejnil(a) CCM Hockey dne 2. leden 2016

52:06
    Ostravané se dostávají do vedení. Autorem čtvrtého gólu domácích je JOZEF BALÁŽ – 4:3. Asistence: Radim Toman.

51:15
    Domácí zásluhou souhry JÁNA BLAŠKA a Šaly vyrovnávají – 3:3. Asistence: Matěj Šala.

44:33

42:33
    Radim Toman (VIT) vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování.

40:01

40:00

38:22
    Oba celky začínají vytvářet hrubky, které shodně oba týmy využívají k samostatným únikům, Kosina se dostal k Dostálovi, ale nebyl přesný.

Monika Baloghová

Simona Volníková

Branky a nahrávky: 9. Richtár (Cháňa, Franz), 33. Šala (Blaško), 52. Blaško (Šala), 53. Baláž (Toman), 57. Kosina – 8. Novák (Škvrně, Mlynář), 16. Frydrych (Hasoň), 27. Mlynář (Trnka)

HC Vítkovice Ridera: Daňa (Kardinál) – Kaláb, Veřmiřovský, Ficek, Šulák, Kubík, Bílý, M. Kučera, Malík – Gřesík, Tauwinkl, Maxner, Šala, Baláž, Richtár, Cháňa, Blaško, Franz, Kosina, Raška, Toman
    HC Kometa Brno: Dostál (Holík) – Petrla, Trnka, Jurnečka, Š. Kučera, Král, Zukal, Jeřábek – Škvrně, Čejka, Süss, Krejčí, Knap, Novák, Matula, Frydrych, Havlát, Svoboda, Hasoň, Mlynář

Rozhodčí: Z. Kubičík – T. Moravec, T. Tkáč