Slavia – Chrudim 2:0 (kon.) | Most – Ústí n. L. 1:3 (kon.) | Vlašim – Dukla Praha 1:2 (kon.)
Šaľa – Trnava 0:3 (kon.) | Skalica – Sereď 3:0 (kon.) | Žilina – Slovácko 3:1 (kon.)
Sokolov – Riesa 9:1 (kon.) | Liberec – Zagłębie 4:0 (kon.) | Žilina – Slovácko 1:0 (kon.)
Ružomberok – Prešov 0:0 (kon.) | Příbram – Varnsdorf 1:1 (kon.) | ROW Rybnik – Karviná 1:2 (kon.)
Linz – Č. Budějovice 2:4 (kon.)
FC Graffin Vlašim
1:2 (0:1)
FK Dukla Praha
Sobota 16.01.2016, 11:00 • Sportovní areál Na Lukách, Vlašim • Přípravný zápas

Přípravné utkání mezi Vlašimí a Duklou Praha je u konce, hostující prvoligisté zvítězili 2:1. O vítězství Pražanů rozhodl 10 minut před koncem Bidie Manzia.

Od onlajnu se s Vámi loučím, přeji hezký zbytek víkendu a těším se na počtenou. (12:45:41)

90

85
    Domácí se pokouší vyrovnat. Své štěstí zkoušeli Jíra a Kulhánek, obě střely ale letěli mimo.
    80. Bidie MANZIA - 1:2

80
    Dukla právě vstřelila branku!
    Centr Hanouska usměrnil na přední tyči do sítě BIDIE MANZIA.

75
    Hra se odehrává mezi vápna bez větších šancí.

65
    Střídání v týmu FC Graffin Vlašim: ze hřiště odchází Průcha, přichází Jíra.

64
    Přímý kop z dobré pozice pro Vlašim, hosté se ale ubránili.

63
    Střídání v týmu FC Graffin Vlašim: ze hřiště odchází Reiter, přichází Janda.

57
    Hanouskova přízemní střela míří těsně vedle.
    54. Jakub NEČAS - 1:1

54
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Hráči Dukly ztratili míč a z rychlého brejku vyrovnává JAKUB NEČAS.

53
    Dukla dala druhý gól, kvůli ofsajdu ale neplatí.

50
    Dukla je mírně aktivnější, zatím ale bez gólového efektu.

46

V první půli měli zajímavější šance hráči Vlašimi, jediný gól ale dal hostující Tomáš Berger. Druholigový tým navíc přišel o zraněného gólmana Budínského. Uvidíme, v jakých sestavách nastoupí oba soupeři do druhého poločasu.