Slavia – Chrudim 2:0 (kon.) | Most – Ústí n. L. 1:3 (kon.) | Vlašim – Dukla Praha 1:2 (kon.)
Šaľa – Trnava 0:3 (kon.) | Skalica – Sereď 3:0 (kon.) | Žilina – Slovácko 3:1 (kon.)
Sokolov – Riesa 9:1 (kon.) | Liberec – Zagłębie 4:0 (kon.) | Žilina – Slovácko 1:0 (kon.)
Ružomberok – Prešov 0:0 (kon.) | Příbram – Varnsdorf 1:1 (kon.) | ROW Rybnik – Karviná 1:2 (kon.)

Sokolov právě vstřelil branku!
    Hattrick pro MILOŠE KRATOCHVÍLA! Tak to je panečku neskutečný výkon...

77
    MILOŠ KRATOCHVÍL dává svou druhou branku v krátkém časovém sledu! Jiří Procházka jej oslovil přesným centrem.

71
    Další branka. Kosak vybojoval míč pro MILOŠE KRATOCHVÍLA, který přidal do prázdné branky další úspěch!

50
    A další branka! To je tedy destrukce německého celku. Úspěšným střelcem je JIŘÍ PROCHÁZKA.

47
    A Sokolov se hned na začátku druhého poločasu ujímá čtyřbrankového vedení. Autorem branky je JAN KALINA.

46

45

43
    Tým Riesa právě vstřelil branku!
    Hostům se povedlo snížit poté, co zakončil svůj únik z poloviny hřiště až do gólové pozice JOHANNES RUNGE!

36
    Nyní se Lukáš Pouček proměnil v nahrávače. Míč přihrál na JAKUBA DVOŘÁKA II, kterému se povedlo vsítit další branku!

33
    Baníkovci jdou do tříbrankového vedení. Po přihrávce Krličky se prosazuje LUKÁŠE POUČEK!

23
    Technickou střelou se po přihrávce Dvořáka prosazuje VOJTĚCH PŘEUČIL!

10
    Domácí fotbalisté jdou do vedení poté, co si střílený centr LUKÁŠE POUČKA srazil do branky jeden z hostujících obránců.

1

+++ Testspiel gegen FK Baník Sokolov +++ Der Platz ist wunderbar geräumt. Wir freuen uns auf das Testspiel gegen den...

Zveřejnil(a) BSG Stahl Riesa dne 15. leden 2016

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

David Panuška

Branky: 10. Pouček, 23. Přeučil, 33. Pouček, 36. Dvořák II., 47. Kalina, 50. Procházka, 71. Kratochvíl, 77. Kratochvíl, 79. Kratochvíl – 43. Runge

FK Baník Sokolov:
    I. poločas: Dvořák I. – Medveděv, Vondráček, Čada, Krlička, Vaněček, Vrtělka, Kravar, Dvořák II., Pouček, Přeučil.
    II.poločas: Štrunc – Blažek, Kucalas, Mestl, Urma – Machek, Kravar – Kosak, Kratochvíl, Kalina – Procházka