Omsk – Minsk 8:1 (kon.) | Barys – N.Novgorod 5:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva 0:5 (kon.)
Jokerit – Chabarovsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Nižněkamsk – Čeljabinsk 1:2 (kon.) | Petrohrad – Novosibirsk 6:2 (kon.)
Spartak Moskva – Novokuzněck 2:3 (kon.) | Riga – Vladivostok 4:2 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Neděle 17.01.2016, 15:00 • SCC Arena Petrochemist • KHL

Traktor vítězí nad Nižněkamskem 2:1. Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost. (17:16:07)

58:00
    Poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:35
    Utkání sleduje 4 500 diváků.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí prohrávají o jednu branku.

56:20
    Střely ve třetí třetině: 2:6.

55:36
    Traktor se dostal do vedení, které bude chtít udržet do konce utkání. Naopak domácí hráči budou muset otevřít obranu a hnát se do útočení.

54:57
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Kokujov – 2 min. + 10 min. osobní trest, krosček).
    54:15 Andrej POPOV - 1:2

54:15
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Gól v přesilové hře znamená vedení hostujícího celku. Po přihrávce Filipa Nováka se prosazuje ANDREJ POPOV, který šest minut před koncem třetí třetiny posílá Traktor do vedení. Asistence: Filip Novák, Maxim Jakucenja,

54:08
    Třetina se blíží do své finální části.

53:56
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Jakimov – 2 min., držení hole).

53:24
    Osnovin a jeho druhá rána v této třetině končí ve výstroji brankáře Nižněkamsku.

51:50
    Domácí Kirill Lyamin se dostal do dobré střelecké pozice, kterou ovšem nedokázal zakončit přesně.

50:00
    Třetí třetina se dostává do své druhé poloviny, skóre je stále vyrovnané a platí jeho podoba, kterou stanovila první třetina.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 15. Milovzorov (Žukov) – 20. Kruchunin (Popov, Jakucenja), 55. Popov (Novák, Jakucenja)

Neftěchimik Nižněkamsk: Lisutin (Sudnitsin) – Ryasensky, Sergejev, Ljamin, Bryntsev, Shchitov, Kuzmin, Ogurcov – Volkov, Milovzorov, Polygalov – Jakimov, Žukov, Rybin – Taffe, Grigorenko, Sexton – Kitarov, Kulikov, Porjadin -Zdunov
    Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Francouz) – Novák, Martynov, Borodkin, Denisov, Šinin, Klimontov, Petrov, Žuldikov – Popov, Jakucenja, Kruchinin – Pesťunov, Osnovin, Afonasyevsky – Rybakov, Glinkin, Kokujov – Gzbarev, Sharov, Zinovjev

Rozhodčí: Odins, Bukin – Mikhel, Streltsov

Diváci: 4 500