Los Angeles – Ottawa 3:5 (kon.) | Boston – Toronto 3:2 (kon.) | Buffalo – Washington 4:1 (kon.)
Columbus – Colorado 2:1 (kon.) | St. Louis – Montreal 4:3 (po pr.) | Nashville – Minnesota 3:0 (kon.)
Edmonton – Calgary 2:1 (1:0 po s.n.) | San Jose – Dallas 4:3 (po pr.) | Pittsburgh – Carolina 5:0 (kon.)
NY Islanders – Vancouver 1:2 (0:1 po s.n.) | Tampa – Florida 3:1 (kon.) | Washington – NY Rangers 5:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
New York Islanders
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Vancouver Canucks
Neděle 17.01.2016, 22:10 • Barclays Center, New York • NHL
    Ryan Strome vystřelil Ostrovanům bod.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za sledování a budu se těšit u dalších online přenosů. (01:08:54)

1. Ryan Miller (VAN) 47 zák., 1 gól, 97,9%
    2. Ben Hutton (VAN) 1+0
    3. Ryan Strome (NYI) 1+0

Ben Hutton si připsal první branku v NHL.

Československá stopa v utkání:

Radim Vrbata (VAN) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:30
    Marek Židlický (NYI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:09
    Jaroslav Halák (NYI) 64 minut, 25 zákroků, 1 gól, 96,2%

Utkání je u konce a Vancouver dle mého názoru po zásluze vítězí. Od druhé třetiny byl ve vedení, o které přišel až v poslední minutě. Brankář Ryan Miller předvedl neskutečných 47 zákroků, jen díky němu dnes Canucks vyhráli. Navíc se za Vancouver prosadil Ben Hutton, pro nějž to byla branka v NHL.

Radim VRBATA - 1:2sn

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vancouver Canucks.
    Autorem vítězné branky je RADIM VRBATA. Český útočník to udělal velmi dobře, Haláka si roztáhl a poté již pohodlně zakončil bekhendem pod horní tyčku.

3. série
    0:1
    John TAVARES neproměňuje.

2. série
    0:1
    Radim VRBATA proměňuje, Haláka překonal bekhendovým blafákem.

Samostatné nájezdy začínají.

Po bláznivé třetí třetině a prodloužení stále neznáme vítěze, rozhodnout tak budou muset samostatní nájezdy, které v letošní sezoně už tak často nevídáme.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:27
    Nelson se dostal kupředu, objel branku a snažil se zakončit na přední tyč, tam byl ale Miller připraven.

64:09
    Hosté jsou usazeni v útočném pásmu, běží již poslední minuta prodloužení.

63:39
    Hickey se snažil prodrat do útočného pásma a nasměrovat kotouč na Tavarese, k němu se ale už puk nedostal.

63:17
    První přerušení v prodloužení, Vey se dostal na pravé straně ke střele, Halák ale puk schoval mezi svými betony.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 60. Strome (Leddy, Nielsen) – 30. Hutton (D. Sedin, McCann), rozh. náj. Vrbata