Lech Poznaň – Ufa 1:1 (kon.) | Jagiellonia – Wigry 1:2 (kon.) | Zabrze – Miedź 0:3 (kon.)
Podbrezová – Šaľa 4:1 (kon.) | Keşla FK – Slovan Bratislava 0:2 (kon.) | Michalovce – Lok. Košice 0:0 (zruš.)
Gdańsk – Vaduz 2:4 (kon.) | Atlantas – Górnik Ł. 0:0 (kon.) | Plzeň – Duisburg 0:1 (kon.)
Brno – Dunajská Lužná 2:1 (kon.) | Senica – Rohožník 0:0 (zruš.) | Dortmund – Sparta 3:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
0:1 (0:1)
MSV Duisburg
Úterý 19.01.2016, 16:30Přípravný zápas

86
    Střídání v týmu MSV Duisburg: ze hřiště odchází James Holland, přichází Matthias Kühne.
    85. Zajímavá příležitost Duisburgu

85
    Velká šance pro MSV! Hubník však Poggenbergův centr z levé strany na Scheidhauera číhajícího před odkrytou branku zastavil na poslední chvíli skluzem přímo před Kozáčikem. Ten si následně volný balon v klidu sebral.

76
    Střídání v týmu MSV Duisburg: ze hřiště odchází Kevin Wolze, přichází Nico Klotz.

71
    Střídání v týmu MSV Duisburg: ze hřiště odchází Thomas Bröker, přichází Giorgi Chanturia.

64
    Hubník teď skluzem za pět minut dvanáct srazil střelu unikajícího Scheidhauera na rohový kop. Při svém zákroku schytal nějaký nepříjemný úder, měl by být ale v pořádku.

61
    Střídání v týmu MSV Duisburg: ze hřiště odchází Zlatko Janjic, přichází Stanislav Iljutcenko.
    Střídání v týmu MSV Duisburg: ze hřiště odchází Dennis Grote, přichází Dan-Patrick Poggenberg.

20
    Další velká šance Viktorie! Michal Ďuriš dostal míč za obranu a z levé strany se pokoušel obstřelit Ratajczaka po zemi na zadní tyč, tu však o několik centimetrů minul.
    19. Krmenčík trefil břevno

19
    Po dalším průniku aktivního Kopice měl na noze vyrovnání Michael Krmenčík! Ten dostal výbornou přihrávku do vápna přímo proti noze, levačkou ale jen orazítkoval břevno Ratajczakovy branky!
    14. Kevin WOLZE - 0:1

14
    Duisburg právě vstřelil branku! Bröker z pravé strany nadvakrát odcentroval do vápna, kde dostal příliš mnoho volného prostoru Scheidhauer. Ten si bez větších potíží zpracoval balon ze vzduchu a posunul jej na zcela volného KEVINA WOLZEHO, který překonává Kozáčika – 0:1.

12
    A po mezihře Hollanda se do dobré šance dostal Kevin Scheidhauer, který pronikl z levé strany až na malé vápno. Z ostrého úhlu však Kozáčikovu branku minul.

Marek Kratochvíl

Branky: 14. Wolze

FC Viktoria Plzeň: I. poločas: Kozáčik – Rajtoral, Hejda, Baránek, Limberský – Suchan, Hrošovský – Petržela, Ďuriš, Kopic – Krmenčík
    II. poločas Kozáčik – Matějů, Kučera, Hubník, Končal – Vaněk, Hořava – Štípek, Kolář, Kovařík – Holenda

MSV Duisburg: Ratajczak – Bohl, Meissner (46. Feltscher), Bajič (46. Bomheuer), Wolze (76. Klotz) – Holland, Albutat (46. Dausch) – Bröker (71. Chanturia), Grote (61. Poggenberg) – Janjič (61. Iljutčenko), Scheidhauer