GFC Ajaccio – Guingamp 3:0 (kon.) | Rennes – FBBP 01 1:3 (kon.) | Angers – Bordeaux 1:2 (kon.)
Bastia – Sochaux 1:1 (kon.) | PSG – Toulouse 2:1 (kon.)
GFC Ajaccio
3:0 (2:0)
EA Guingamp
Úterý 19.01.2016, 18:00Francouzský pohár

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů napočtenou. (19:54:02)

Je za námi již i druhý poločas, ten nám nabídl pouze jednu branku a to na straně domácích, kdy ve 49. minutě zkompletoval hattrick Boutaib, ten se postaral o všechny góly v dnešním utkání.

90+3

90+2
    V posledních minutách utkání jsou hosté hodně aktivní a snaží se alespoň o vstřelení čestné branky.

90+1
    Hlavní sudí nastavuje dvě minuty.

90
    V samotném závěru se ještě dostávají hosté na útočnou polovinu, kde kombinují.

89
    U míče jsou domácí a dohrává se poslední minuta základní hrací doby.

85
    Žlutou kartu dostává Khalid Boutaib (GFC Ajaccio).

83
    Domácí akce končí špatnou rozehrávkou, ta končí mimo hřiště. Hosté vhazují na své polovině out.

79
    Utkání se blíží ke svému konci a v posledních minutách mají míč na kopačkách spíše domácí, kteří už jen zápas dohrávají a snaží se udržet skóre.

73
    Hosté se dostali rychle přes polovinu, ale domácí včas zakročili a hosty o míč obrali.

71
    Po útočném snažení hostů končí míč mimo hrací plochu a Guingamp má tak k dispozici out.

68
    Po zakončení domácích fotbalistů bude od vlastní branky rozehrávat Lössl.

67
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu a oba týmy střídají šanci za šancí...

63
    Ten ale Guingamp rozehrál nakrátko a nakonec z toho nic nebylo, dopředu jdou domácí.

62
    Hosté mají k dispozici volný kop z cca 20 metrů.

59
    Domácí fotbalisté si přehazují míč na kopačkách ve vlastním pásmu a nikam nespěchají.

58
    V posledních minutách jsou aktivnější spíše hosté, kteří se ženou alespoň za snížením.