Slavia – Ústí n. L. 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Dukla Praha 1:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Teplice 2:1 (kon.)
Liberec – Táborsko 3:3 (kon.) | Sparta – Trenčín 3:4 (kon.) | Karviná – Brno 2:2 (kon.)
Ružomberok – Dolný Kubín 8:0 (kon.) | Slovácko – Třinec 2:0 (kon.) | Sokolov – Karlovy Vary 11:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
3:3 (2:1)
FC SILON Táborsko
Středa 20.01.2016, 12:00Přípravný zápas

Tímto se s vámi loučím a těším se na viděnou u dalších přenosů. (13:41:42)

A to je z dnešního zápasu vše. Táborsko dokázalo ve druhém poločase otočit vývoj utkání, Slovan však nakonec v závěru vydřel alespoň remízu, když se v devadesáté minutě trefil Antonín Hrdina.

90

90
    Liberec právě vstřelil branku!
    A Liberec nakonec našel ve správný čas svého hrdinu. A to doslova! Přízemní centr Michaela Rabušice prolétl vápnem, kde si ho našel ANTONÍN HRDINA a přesnou střelou k tyči vyrovnal!

88
    Soungoleho střela proletěla těsně kolem pravé tyče.

87
    Po rychlém kontru se na druhé straně dostal Rabušic v rohu vápna k míči dřív, než gólman Toma, pokus o lob však brankář vystihl a chytil.

87
    Do vápna Slovanu směřoval nebezpečný centr, který však Dominik Šustr odklidil do bezpečí.

86
    Hráči Táborska vybojovali rohový kop.

85
    Napadaný Hladký raději odkopl míč na aut.

84
    Bartošákův centr do vápna skončil až u gólmana Tomy.

83
    Velká příležitost se otevřela pro Dmitrije Jefremova, který se zjevil sám před brankářem. Míč měl však daleko od nohy a vybíhajícího Tomu už překonat nedokázal.

81
    Bernardův protiútok na druhé straně zastavil ofsajd.

80
    Hrdina se uvolnil na hranici velkého vápna, jeho střelu však brankář Toma dokázal ztlumit a chytit.

80
    Jefremov fauloval na útočné polovině, hra je opět přerušena.

79
    Valovčan si v souboji s Bartošákem pomohl útočným faulem, Liberec bude rozehrávat na vlastní polovině.

78
    Matěj Pulkrab se dostal k odraženému míči a zkusil vypálit, jeho pokus však mířil mimo tři tyče.

76
    Domácí kombinují na útočné polovině, nedaří se jim však prodrat se k zakončení.

74
    Slovan rozehrává až od brankáře Hladkého.

72
    Hosté jsou i nadále ve druhé půli aktivnější. Uvidíme, zda ještě Slovan dokáže zareagovat.