Slavia – Ústí n. L. 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Dukla Praha 1:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Teplice 2:1 (kon.)
Liberec – Táborsko 3:3 (kon.) | Sparta – Trenčín 3:4 (kon.) | Karviná – Brno 2:2 (kon.)
Ružomberok – Dolný Kubín 8:0 (kon.) | Slovácko – Třinec 2:0 (kon.) | Sokolov – Karlovy Vary 11:0 (kon.)
1.FC Slovácko
2:0 (2:0)
FK Třinec
Středa 20.01.2016, 14:30Přípravný zápas

S konstatováním, že díky dvěma brankám Doška Slovácko poráží Třinec 2:0, se s vámi loučím.

Děkuji za pozornost a někdy napočtenou! (16:07:12)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 3:2. Rohy: 6:4.

90

90
    Aut pro Třinec, jenž asi bude poslední akcí zápasu.

90
    Domácí mají míč na svých kopačkách, tohle už nějak dokopou k vítěznému konci.

89
    Menší ošetření hru na moment zastavuje.

88
    Teď navíc mají příležitost i standardní situace.

87
    Aut za autem postupují Třinečtí kupředu.

84
    Domácí hasili chybku v obraně alespoň odkopem do autu.

80
    Nějaké větší šance či standardní situace k vidění nejsou, více ze hry ale mají stále domácí.

76
    Opět v akci hráči Slezané, kteří mají na útočné polovině aut.

74
    ....ta nakonec přišla, ovšem konečná střela nebyla mířená přesně.

73
    Volný kop od půlící čáry dává Třinci možnost dostat se do nějaké šance.

71
    Domácí opět zahrozili, brankář Rohel ale zasahovat proti této střele nakonec nemusel.

69
    Hrajeme nyní převážně okolo středové čáry, ani jednomu týmu nic moc nevychází.

66
    Další střelecký pokus Slovácka, tentokrát ale mimo branku.

64
    Znovu bez úspěchu.

63
    Tak dnes již počtvrté je tu roh pro Třinec...

Jakub Kudláč

Branky: 32. Došek, 45+1. Došek

1.FC Slovácko: 1. poločas: Daněk – Chýla, Rada, Kuncl, Břečka – Kerbr, Sadílek, Šumulikoski, Křivánek, Diviš – Došek

2. poločas: Daněk – Chýla, Košút, Hofmann, Reinberk – Civič, Havlík, Daníček, Ťok, Biolek – Koné

FK Třinec: 1. poločas: Adamuška – Hloch, Avdič, Jánošík, Velner, Motyčka, Málek, Douglas, Teplý, Martynek, Dedič

2. poločas: Rohel – Benetka, Avdič, Čelůstka, Janošík – Joukl, Samiec, Salachna, Zimka – Malcharek, Latocha