HC Plzeň – Liberec 5:2 (kon.) | Mountfield HK – Kladno 3:4 (po pr.) | Zlín – Olomouc 2:4 (kon.)
Třinec – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Č. Budějovice – HC Litvínov 1:3 (kon.)
Berani Zlín
2:4 (0:0, 0:1, 2:3)
HC Olomouc
Čtvrtek 21.01.2016, 18:00 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • DHL Extraliga juniorů • 36. kolo
    Zajímavé hokejové prostředí = parádní fotografie!

ODR season is underway. #MadeOfHockey (repost via @tarvainen)

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey (@ccmhockey),

Olomouc nakonec tedy tento duel zvládla, kdy sice ztratila vedení 2:0, okamžitě se ale znovu dostala do vedení.

Ode mne je to vše, děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek dne. (20:59:51)

Po závěrečné siréně se ještě za brankou Šoustala strhla strkanice.

59:40
    Zlínští asi dohrají zápas tam, kde po většinu času byli, a to v útočné třetině.

59:10

58:36
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí dnes jasně srazila ke dnu koncovka. Snad sedm střeleckým pokusů za poslední minutu při power-play nedokázali dostat do sítě, a tak trestá TOMÁŠ MINISTR, který střelou přes celé hřiště trefil prázdnou branku.

58:14
    Berani sice branku Mory ostřelují ze všech stran, ale nedaří se...

57:50
    Dvakrát pálil Stuchlík, ale vždy do betonů hostujícího muže v masce.

57:31
    Domácí znovu v šesti, navíc si získali buly před Šoustalem.

57:15
    Postavení útočícího hráče v brankovišti hru stěhuje do střední třetiny, Barvík zpět v brance.

57:10
    Zlínští na nic nečekají a zkusí to rovnou v šesti proti čtyřem!

57:10

57:10
    Dlouho Hanáci v pěti nevydrželi, chvíli totiž byli v šesti a to sudím neuniklo.

56:53

56:40
    Ministr zavezl puk do útočného pásma, kde jej drží v rohu hřiště.

56:03
    Další střela Stuchlíka končí v ochranné síti. Ten se jen na sebe s Karafiátem podíval a pokrčil rameny.

55:44
    Proti pokusu Stuchlíka Šoustal zasahuje, napodruhé je střela tohoto zlínského beka sražena do ochranné sítě.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 45. Sirota (Gago), 47. Hladiš (Stuchlík) – 34. Fejko (Kuba, Marek), 43. Fejko (Marek), 48. Kuba (Beták), 59. Ministr

Berani Zlín: Barvík (Haloda) – Kosorin, Sirota, Kobylík, Váňa, Stuchlík, Schmeid, Gazda, Kolařík – Gago, Miko, Lainka, Horváth, Vyoral, Karafiát, Strmiska, Hladiš, Hořanský
    HC Olomouc: Šoustal (Urbisch) – Spurný, Klvaňa, Štreit, Galvas, Kališ, Škoda – Fejko, Beták, Malý, Podlaha, Ministr, Marek, Konečný, Husták, Kuba

Rozhodčí: Kubičík – Adamec, Gebauer