Třinec – Mladá Boleslav 7:0 (kon.) | Litvínov – Olomouc 1:2 (kon.) | Plzeň – Zlín 1:4 (kon.)
Mountfield HK – K. Vary 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 2:3 (kon.) | Liberec – Vítkovice 2:0 (kon.)
Sparta – Chomutov 7:1 (kon.)
HC Škoda Plzeň
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Berani Zlín
Pátek 22.01.2016, 17:30 • Home Monitoring Aréna • Tipsport extraliga • 38. kolo

59:13
    Ve středovém kruhu se opět pošťuchovalo několik hráčů a na trestnou už míří domácí zadák Kristián Kudroč (PLZ) na 2+2 minuty za hrubost.

57:20
    Vše totiž zapříčinil Lukáš Pulpán (PLZ), který seknul Kašíka. K tomu ještě dostává dvě trestné minuty za nedovolené bránění, hosté tedy zápas dohrají v přesilovce.

55:15
    Domácí tým dostává poslední šanci vrátit se do hry. Dvě trestné minuty za podražení inkasuje David Šťastný (ZLN).

49:36
    A tohle je veliká komplikace pro Západočechy! Mário Bližňák (PLZ) hákoval Říčku a Plzeňané míří do tří!

49:01
    Petr Kadlec (PLZ) se před brankou provinil krosčekem a míří na trestnou lavici. Po komerční přestávce budou berani hrát v přesilovce.

42:46
    Dvě minuty za podražení inkasuje Michal Stuchlík (ZLN), který dnes hraje první extraligové utkání v této sezoně.

39:48
    Jaroslav Kracík odvedl velice dobrou práci a vybojoval faul Jiřího Ondráčka (ZLN). Ten dostává dvě minuty za podražení.
    Vteřinu se bude hrát čtyři na čtyři.

37:49
    Miroslav Indrák (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za poražení, hosté budou hrát přesilovou hru!

26:18
    Jaroslav Kracík (PLZ) se nyní dopustil poměrně zbytečného zákroku mimo hru, za což inkasuje dvě trestné minuty – nedovolené bránění.
    Po komerční přestávce si ševci zahrajou v pěti proti čtyřem.

23:15
    Jiří Marušák (ZLN) hákoval při šanci Michala Poletína, po právu tak dostává dvě trestné minuty.

18:50
    Ondřej Veselý (ZLN) držel u mantinelu Jakuba Lva a inkasuje dvouminutový trest. Druhá přesilovka pro Plzeň.

12:52
    První početní výhoda pro hosty. Jakub Jeřábek (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za hákování. Přesilová hra začne po komerční přestávce.

08:08
    První přesilovou hru si zahrají domácí. Dalibor Řezníček (ZLN) je vyloučen za nedovolené bránění.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 22. Kracík (Indrák, Kudroč) – 2. Maruna (Ondráček, Žižka), 4. Holík (Bukarts), 37. Bukarts (Holík), 51. Bukarts (Holík, Marušák)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Jeřábek "A", Kadlec "A", Pulpán, Kudroč, Moravčík, Kubka, Sklenička – Kubalík, Kracík, Indrák – Svoboda, Bližňák, Kratěna "C" – Lev, Preisinger, Hrňa – Poletín, Přikryl, Beran. Trenér: Michal Straka.
    Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Stuchlík, Marušák "A", Žižka "A", Matějíček, Horák, Řezníček – Říčka, Holík, Bukarts – Maruna, Cibák, Ondráček – Veselý "C", Vlach, Čachotský – Čech, Sedláček, Šťastný. Trenér: Rostislav Vlach.

Rozhodčí: Hribik (CZE), Wiegand (SUI) – Barvíř, Blümel (oba CZE)