PSG – Angers 5:1 (kon.) | Guingamp – Bastia 1:0 (kon.) | Nantes – Bordeaux 2:2 (kon.)
Lille – Troyes 1:3 (kon.) | Montpellier – Caen 1:2 (kon.) | Nice – Lorient 2:1 (kon.)
FC Nantes
2:2 (2:0)
Girondins Bordeaux
Sobota 23.01.2016, 20:00 • Stade de la Beaujoire, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 22. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:58:13)

Hosté dokonali ve druhém poločase obrat a dokázali vyrovnat na 2:2 a z Nantes si tak vezou, ovšem po zásluze, alespoň bod! Pokračuje tak skvělá bilance obou týmů, kteří dnes místy předváděly výtečný výkon!

90+6

90+6
    Žlutou kartu dostává Adrien Thomasson (FC Nantes).
    Žlutou kartu dostává Cédric Yambéré (Girondins Bordeaux).

90+6
    Je tu poslední minuta nastaveného času, míč míří do vápna Girodnins, kde však úřaduje bránící Guilbert.

90+4
    Akce Nantes zastavuje odpískaný ofsajd.

90+2
    Celkem šest minut se sudí Chapron rozhodl nastavit.
    90+1. Lorik CANA - 2:2

90+1
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    To je něco! Hosté rozehráli rohový kop, Diabaté opět ve vápně hledal pozici k hlavičce, ale tentokrát byl úspěšnější bránící LORIK CANA, který však nasměroval míč nešťastně do vlastní branky!

90
    Tečovaná střela Diabatého nabízí hostům rohový kop z pravé strany.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby a Girondins stále prohrává, byť již pouze o gól!

88
    Na druhé straně Prior spěchá s rozehrávkou do své branky.

87
    Diabaté tentokrát v ofsajdu, míč tak získávají domácí.

86
    Vada rozehrál další roh hostů, ale tentokrát si pro míč došel Riou.
    84. Cheick DIABATÉ - 2:1

84
    Hosté rozehrávali volný kop z levé strany, konkrétně Vada, jehož centr dokázal hlavou usměrnit ve vápně Nantes CHEICK DIABATÉ. Míč se ještě odrazil od tyče a skončil nakonec v brance, gól trochu se štěstím, ale platí a hosté se vracejí do hry!

82
    Probíhá již poslední desetiminutovka a hosté stále marně dotírají na branku soupeře.

80
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Koffi Djidji, přichází Lorik Cana.

Martin Dvořák

Branky: 1. Sigþórsson (B. Touré), 30. Bedoya (Lenjani) – 84. Diabaté (Vada), 90+1. Cana (vla.)

Karty:   49. Djidji (NAT), 90+6. Thomasson (NAT) – 41. Biyogo Poko (BOR), 54. Khazri (BOR), 66. Ounas (BOR), 90+6. Yambéré (BOR)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 7:6. Fauly: 17:12.
    FC Nantes: Riou – Dubois, Djidji (80. Cana), Vizcarrondo, Lenjani – B. Touré, G. Gillet – Thomasson, Bedoya, Adryan (70. Bammou) – Sigþórsson (75. Sala).
    Náhradníci: Dupé – Cana, R. Gomis, Bammou, Moimbé, Iloki, Sala.

Girondins Bordeaux: Carrasso (70. Prior) – Biyogo Poko, Guilbert, Yambéré, Contento – Plašil (62. T. Touré), Chantôme, Vada – Ounas, Diabaté, Khazri (62. Crivelli).
    Náhradníci: Prior – Ambrose, Sané, A. Traoré, Crivelli, Poundjé, T. Touré.

Rozhodčí: Chapron – Viala, Plancon