PSG – Angers 5:1 (kon.) | Guingamp – Bastia 1:0 (kon.) | Nantes – Bordeaux 2:2 (kon.)
Lille – Troyes 1:3 (kon.) | Montpellier – Caen 1:2 (kon.) | Nice – Lorient 2:1 (kon.)
Paris Saint-Germain
5:1 (2:0)
Angers SCO
Sobota 23.01.2016, 17:00 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 22. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký sobotní večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:57:39)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 8:9.

Zápas je u konce a domácí se mohou radovat z jasného vítězství 5:1. I ve druhé půli pokračovala jasná převaha PSG a v 54. minutě padl gól číslo tři, když se po parádní kombinaci trefil Gregory van der Wiel. O pět minut později sice po rohu snížil Pierrick Capelle, jenže tím akorát rozdráždil domácí mašinu a přišly tak dva krásné údery od Ángela di Maríi. Dvakrát přehodil gólmana Letelliera a uzavřel tak dnešní střelecký účet.

90+3

90+2
    Domácí nyní kombinují na vlastní polovině, nikam se neženou. Publikum zpívá a své hráče odměňuje potleskem.

90+1
    Ibrahimović se snažil prokličkovat do pokutového území a chtěl to zvládnou sám. Nyní si ale ukousl příliš velké sousto.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.
    Thiago Silva dnes do zápasu nemohl zasáhnout.

89
    Cavani se hnal na branku, byl však v ofsajdovém postavení.

88
    Ketkeophomphonemu nevyšel pokus o kličku do vápna, domácí míč uklidili.

87
    Už se hraje v poklidném tempu, není důvod je jakkoliv honit, o vítězi je dávno rozhodnuto.

86
    Centr Motty nebyl z těch přesných, hosté mohou jít do protiútoku.

86
    Z rohu už nic nebylo, o chvíli později však přišel faul na Lucase Mouru. Je tu další přímý kop, nyní z levé strany.
    85. Krásně kopnutý přímý kop od Ibrahimoviće dokázal Letellier konečky prstů vyrazit nad branku.

85
    Velice chytré! Zlatan zvolil technické zakončení, hravě překonal zeď a mířil pod břevno. Letellier měl co dělat, aby střelu vyškrábl na roh.

84
    Kličkovaná Lucase Moury byla ukončená faulem na jeho osobu, takže následuje velice nebezpečný přímý kop. Ibrahimović si už vše vyměřuje.

83
    I nadále pokračují kombinace PSG, byť už ne s takovou energií, jako v předcházejících minutách.

82
    Domácí byli blízko šestému gólu. Po rychlé narážečce centroval z levé strany Maxwell, našel nabíhajícího Cavaniho, jenže Letellier něco podobného čekal, povyběhl si a zakončení zvládl zblokovat.
    Manželka Ángela Di Maríi na dnešním zápase.

Aleš Pur

Branky: 32. Ibrahimović (Matuidi), 40. Moura (van der Wiel), 54. van der Wiel (Matuidi), 63. Di María (Moura), 66. Di María (Matuidi) – 59. Capelle

Karty:   39. Saïss (AGR)

Paris Saint-Germain: Trapp – van der Wiel, Aurier, Luiz (70. Kimpembe), Maxwell – Rabiot (70. Stambouli), Motta, Matuidi – Moura, Ibrahimović (C), Di María (70. Cavani).
    Náhradníci: Douchez – Kimpembe, Stambouli, Cavani, Kurzawa, Lavezzi, Ongenda.

Angers SCO: Letellier – Manceau, I. Traoré, Thomas, Andreu (58. Angoula) – N'Doye (C), Saïss – Sunu, Ketkeophomphone, Capelle (80. Diers) – Yattara (62. Benrahma).
    Náhradníci: Petrić – Angoula, Bouka Moutou, S. Sissoko, Diers, Benrahma, N'Gosso.

Rozhodčí: Fredy Fautrel – Cyril Gringore, Eric Danizan