Malaga – Barcelona 1:2 (kon.) | Espanyol – Villarreal 2:2 (kon.) | Granada – Getafe 3:2 (kon.)
Rayo Vallecano – Celta Vigo 3:0 (kon.)
Granada CF
3:2 (2:0)
Getafe CF
Sobota 23.01.2016, 20:30 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Španělská LaLiga • 21. kolo

Dnešní utkání je u konce! Granada sehrála v domácím prostředí divoké utkání s Getafe, nakonec se však může radovat z výhry 3:2!

V prvním poločase dnešního utkání si vedli lépe domácí fotbalisté, kteří na svého soupeře nastoupili, a bylo vidět, že chtějí prolomit sérii čtyř porážek v řadě. Granada se dostala do vedení ve 27. minutě, kdy přesně hlavičkoval Fran Rico. Domácí fanoušci se radovali podruhé ve 36. minutě, to se trefil Youssef El Arabi!

Getafe se dlouho nemohlo dostat do hry, následně však během dvou minut vstřelilo dvě branky! Prosadil se Stevan Šćepović a také Moisés Goméz! Velmi rychlou odpověd si však přichystal Rubén Rochina, který krasnou ranou rozhodl o vítězství domácího celku!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (22:21:05)

90+5

90+5
    Hostující Getafe ještě vybojovalo rohový kop, kterého se ujal Wanderson. Jeho centr však skončil v rukavicích brankáře Fernándeze!

90+3
    Getafe je opět u míče, a kombinuje na útočné polovině. Obrana Granady je však velmi dobře zformovaná!

90+2
    Střídající Wanderson se přecejen dokázal na pravé straně uvolnit, a dokázal odcentrovat. Jeho centr však skončil v rukavicích brankáře Guaity!

90+1
    Hostující Getafe se ještě pokouší v nastaveném čase srovnat na 3:3, nicméně obrana Granady pracuje velmi dobře!

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem pět minut nad rámec základní hrací doby!

89
    Stevan Šćepović se pokoušel vybojovat pokutový kop, nicméně za svůj nafilovaný pád dostává žlutou kartu!

87
    Granada však momentálně kontroluje míč na útočné polovině, a drží hru ve velké vzdálenosti od branky Andrése Fernándeze!

86
    Následné standardní situace se ujal stoper Lombán, jehož centr však ve vápně nikoho z domácích nenašel.

85
    Domácí celek zatím zvládá závěr zápasu velmi dobře po taktické stránce! Střídající Javi Márquez se dokázal uvolnit ve středu hřiště, a následně byl faulován, tudíž má Granada k dispozici standardní situaci.

84
    Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází Javi Márquez.

83
    Po pravé straně táhl akci Getafe střídající Wanderson. Brazilský křídelník následně poslal míč před branku, kde si však pro něj došel brankář Guaita!

81
    Další žlutou kartu v dnešním utkání dostává Wanderson, který zastavil ostrým nedovoleným zákrokem pronikajícího Rochinu.
    80. Šance El Arabiho zůstala nevyužita

80
    Tentokrát měli velkou šanci domácích! Aktivní Success se dokázal uvolnit na pravém křídle, a ve vápně našel El Arabiho. Jeho rána z voleje však mířila do středu, kde byl připravený Guaita!

79
    Rubén Rochina hned po svém krásném gólu fauloval ve středu hřiště Lacena, kterého zatahal za dres. Ricardo De Burgos neváhal, a udělil žlutou kartu.

78
    Rázem není o velké šance nouze! Wanderson dostal krásnou přihrávku od Šćepoviće, a postupoval do vápna. Následná rána střídajícího hráče mířila nad branku.
    77. Rubén ROCHINA - 3:2

Jan Havlovic

Branky: 27. F. Rico (Miguel Lopes), 36. El Arabi, 77. Rochina – 71. Šćepović, 73. Moisés Gómez (Sarabia)

Karty:   77. F. Rico (GRN), 79. Rochina (GRN) – 81. Wanderson (GET), 89. Šćepović (GET)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 9:3. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 12:16.
    Granada CF: Andrés Fernández – Miguel Lopes, Babin, Lombán, Foulquier – F. Rico (76. Krhin), R. Pérez – Méndez (67. R. Ibáñez), Rochina (84. J. Márquez), Success – El Arabi.
    Náhradníci: Kelava – R. Ibáñez, J. Márquez, S. Ruiz, M. Dória, Bifouma, Krhin.

Getafe CF: Guaita – Damián Suárez, Vergini, Cala, Yoda – Juan Rodríguez (57. Šćepović), Lacen – Sarabia, Víctor (71. Moisés Gómez), León (57. Wanderson) – Á. Vázquez.
    Náhradníci: Megyeri – Velázquez, Šćepović, Vigaray, B. Mensah, Moisés Gómez, Wanderson.

Rozhodčí: Ricardo De Burgos – Garciía, De Francisco (vš. Španělsko)