Moreirense – Estoril 1:3 (kon.) | União Madeira – Nacional 3:0 (kon.) | Benfica – Arouca 3:1 (kon.)
FC Ferreira – Sporting 1:3 (kon.)
Moreirense FC
1:3 (1:2)
GD Estoril Praia
Sobota 23.01.2016, 17:00Portugalská Primeira Liga • 19. kolo

Je za námi konec zajímavého zápasu, ve kterém vítězí GD Estoril Praia!
    Hosté načali své vítěství již ve třetí minutě a za pár okamžiku vedli o dvě branky. Domácím se sice podařilo sníže na konci prvního poločasu, ale Danielsonův zbytečný zákrok poslal domácí do deseti a hosté kontrolovali zbytek zápasu. (18:55:13)

90+3

90+3
    Estoril právě vstřelilo branku!
    Hosté v poslední minutě zápasu využívají přesilovou hru a potvrzují vítězství! K zakončení se dostal FELIPE AUGUSTO, který přízemní střelou nedal Stefanovicovi šanci na zákrok!

90+2
    S rohovým kopem si obrana Estorilu poradila na jedničku a míč zásluhou Luise dostala do bezpečí.

90+1
    Po zákroku Kieszeka bude následovat rohový kop Moreirense.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje navíc tři minuty. Domácí se ženou za vyrovnáním, ale obránci Estorilu zatím pracují na dobré úrovní a nedovoluje domácím hráčům dostat se do zakončení.

89
    Hráči Estorilu drží míč na svých kopačkách a vyčkávají na závěrečný hvizd rozhodčího.

87
    K hlavičce se dostal Boateng, který poslal míč těsně vedle levé tyče branky Kieszeka.

87
    Na druhé stran budou domácí zahrávat rohový kop.

86
    Rychlý protiútok hostů skončil dalším nepřesným zakončením Bonatiniho.

85
    Domácí z přímého kopu nedokázali vyrovnat a míč skončil vysoko nad brankou Kieszeka.

85
    Žlutou kartu dostává Diego (GD Estoril Praia).

84
    Z rohového kopu domácích není nic, jelikož Fati ve snaze získat míč fauloval a rozhodčí píská útočný faul domácího hráče.

83
    Coronas se dostal ke střele, kterou Kieszek vyboxoval na rohový kop.

81
    Hráči Estorilu se snaží co nejvíce držet míč na svých kopačkách a dojít si pro důležité tři body.

80
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Mattheus, přichází Augusto.

79
    Žlutou kartu dostává Michael (GD Estoril Praia).

78
    Domácí přidávají na aktivitě a i v počtením oslabení si dokáží vytvořit tlak, který hráče Estorilu zatáhl k pokutovému území Kieszeka.