Havlíčkův Brod – Děčín 8:5 (kon.) | Písek – Tábor 2:5 (kon.) | Klášterec nO – Vrchlabí 6:3 (kon.)
Nový Jičín – Technika Brno 0:3 (kon.) | SHK Hodonín – Poruba 2011 4:3 (po pr.) | Opava – Frýdek-M. 1:4 (kon.)
Mor. Budějovice – Kopřivnice 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 1:8 (kon.) | Kolín – Sokolov 10:3 (kon.)
Klatovy – Bílina 0:0 (odl.) | Vsetín – SK Karviná 5:1 (kon.) | Trutnov – Řisuty 6:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Nymburk 6:9 (kon.) | Pelhřimov – Kobra 0:0 (odl.) | Jablonec n/N – Žďár n/S 4:8 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
4:3 (0:1, 2:2, 1:0 - 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 23.01.2016, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 2. liga skupina Východ • 36. kolo

60:25
    Před hostující brankou se strhla potyčka mezi Matějem Charvátem (HOD) a Davidem Vajdou (POR). Bude se hrát tři na tři.

49:52
    Jakub Gelnar byl faulován Ondřejem Nedvědem (HOD), hodonínský zadák usedá na trestnou lavici na 2 minuty za hákování.

34:43
    Hodonín bude hrát dvě minuty dlouhou přesilovku pět na tři! Na trestnou lavici odjíždí Jakub Baca (POR) za držení protihráče.

31:54
    Aleš Kilnar (POR) tvrdě fauloval domácího Sajdla a za sekání dostává trest do konce utkání. Domácí mají k dispozici pětiminutovou přesilovou hru.

24:09
    A máme tady další vyloučení. Michal Kuba (HOD) je potrestán dvěma minutami za vysokou hůl.

19:38
    Další vyloučení, tentokrát v týmu Hodonína. Jakub Sajdl (HOD) odjíždí na trestnou lavici za napadení.

19:20
    Vladimír Stejskal (POR) krosčekoval Mikésku a počet hráčů na ledě se vyrovná.

18:09
    50 sekund dlouhá přesilová hra 5:3 se naskytuje hostům. Petr Pokorný (HOD) vyloučen na 2 minuty za podražení.

16:59
    Jakub Sajdl (HOD) vyloučen na 2 minuty za sekání, další přesilovka pro Porubu.

13:23
    Přesilovku si vyzkouší také hosté. Zdeněk Jurásek (HOD) si jde odpočinout za podražení.

09:09
    Uvidíme první přesilovou hru utkání. Petr Seidler (POR) vyloučen na 2 minuty za hákování.

Ivan Hochman

Branky a nahrávky: 37. Mikéska (Kolář, Černohous), 40. Matula (Škápik, Kuba), 47. Polesný (Mikéska, Venclík), 61. Matula (Škápik) – 11. Stejskal (Slavík), 26. Ovšák (Sedlář), 29. Zachar (Malý)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (17. Zavadil) – Kolář, Mikéska, Nedvěd, Škápik, Jedlička, Pokorný (C), Polesný – Charvát, Sajdl, Černohous – Matula, Jurásek, Kuba – Tomi, Venclík

Trenér: Stanislav Beťko

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Kubáň) – Slavík, Peslar, Baca, Puškár, Ovšák, Vajda, Malý, Buček – Ballner, Blahuta, Rimmel, Kilnar, Vaněk, Vrána, Gelnar, Sedlář, Seidler, Zachar (C), Stejskal, Šrámek

Trenér: Tomáš Sršeň

Rozhodčí: Michal Dědek – Radim Šimčík, Dominik Holibka